KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-11-23 18:32  Zablokowane zagrożenia
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Każdorazowo otwierając stronę Konradusa wyskakuje mi taki komunikat.
Pojawia się tylko i wyłącznie po otwarciu strony Konradusa.
Za każdym razem bez wyjątku.



--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-11-23 18:54  Odp: Zablokowane zagrożenia
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

U mnie nie ma nic takiego.

 
12-11-23 08:28  Odp: Zablokowane zagrożenia
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

U mnie jest ZAWSZE (!!!) komunikat "strona niezabezpieczona" (przekreślona kłódka).
Przestałem już mieć nadzieję, że KTOKOLWIEK (!!!) zacznie robić porządek z FORUM !

 
12-11-23 10:56  Odp: Zablokowane zagrożenia
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Mam zainstalowanego Nortona który w/g rankingów jest jednym z najlepszych lub najlepszym aktualnie antywirusem. Może dlatego wyłapuje nawet to czego inne programy nie widzą. Nie wiem, nie znam się. Ale faktem jest że działanie forum to jedna wielka sinusoida.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
12-11-23 11:38  Odp: Zablokowane zagrożenia
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Potwierdzam to co pisze Stary, mi również Norton (od wczoraj chyba) wysypuje ten sam komunikat o zablokowanym zagrożeniu.

 
12-11-23 16:15  Odp: Zablokowane zagrożenia
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"... że działanie forum to jedna wielka sinusoida."
Gorzej, że galerie, relacje dawne wpisy ze zdjęciami są praktycznie nie do odnalezienia.
Kilkakrotnie pisałem o kompletnym zejściu na psy forum !
Najgorsze, że nikt nic nie robi a powinien, bo dbanie o sprawne forum to jeden z podstawowych obowiązków administratora !

 
13-11-23 02:11  Odp: Zablokowane zagrożenia
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Mam płatnego McAfee i nic mi nie wyskakuje. Jedyne co, to strona niezabezpieczona w pasku adresu. A co do forum to szkoda, że nie działa tak, jak kiedyś, że można było sobie czyjeś relacje i galerie otworzyć. i działa tak, jak napisał Stary, "to jedna wielka sinusoida".

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
13-11-23 15:52  Odp: Zablokowane zagrożenia
Wojciech Cięciwa   

Brak kłódki oznacza, że strona chodzi po http a nie HTTPS - czyli hasła są (w największym uproszczeniu) przesyłane czystym tekstem.
Co do wyłapywania 'niebezpieczeństw' to zależy to od tego jak działa dany program, czy 'analizuje kod' czy tylko 'sprawdza sygnatury' ..

Co do działania - pozwólcie, że się nie wypowiem. 50% sprawności - uda się/ nie uda się ....

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
13-11-23 21:23  Odp: Zablokowane zagrożenia
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Na komputerze z Nortonem ma takie same komunikaty z forum. Na drugim, z Avastem, komunikatu brak.

--
http://messer.cba.pl

 
13-11-23 21:40  Odp: Zablokowane zagrożenia
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

U mnie też wyskakuje.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024