KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-01-22 18:46  Raport Macierewicza
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Może nie powinienem w tym miejscu ale jak już zacząłem...Otóż podobno komisja Macierewicza zakończyła swoją działalność dotyczącą katastrofy w Smoleńsku i powstał raport. Chciałbym ten raport przeczytać i nigdzie nie mogę znaleść żadnej informacji na jego temat. Mam nadzieję,że nie został utajniony. Mam prośbę do wszystkich którzy czytają ten tekst a zwłaszcza do Marka Pacyńskiego, ponieważ kiedyś mieliśmy całkowicie skrajne poglądy na ten temat (do tego stopnia,że skasował ze mną znajomość na FB), o jakąś informację, link czy inną wiadomość do treści tego raportu. Bardzo dziękuje za pomoc w tym temacie.

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
10-01-22 18:57  Odp: Raport Macierewicza
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

:-) a Tobie co się stało, raport z psychuszki będziesz czytał?
To nie raport, tak jak i te pseudonaukowe doświadczenia z barakiem z namalowanymi oknami i wybuchami nie maja nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, logiką, a już tym bardziej nauką.
Popsuli drugi samolot, nabili kieszenie publiczną kasą, ośmieszyli Polskę na arenie międzynarodowej, ot wszystkie 3 efekty tzw podkomisji podekspertów.
Jedyne co się może nie zgadzać to stan pacjentów na oddziale zamkniętym jak szalony antek dostaje przepustkę.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
10-01-22 19:01  Odp: Raport Macierewicza
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Chcę tylko zobaczyć na co poszła ciężka kasa między innymi z moich podatków.........W bajki przestałem wierzyć w przedszkolu, bo przecież niemozliwe,żeby wilk mógł połknąć babcię w całości i jeszcze poprawić czerwonym kapturkiem. .....A te bajki komisji muszą być jeszcze lepsze....

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
10-01-22 19:57  Odp: Raport Macierewicza
GrzechuO   

Raport - z logicznie niewyjaśnionych przyczyn - nie jest jeszcze opublikowany.
Plotki niosą wieści, że nie wszyscy członkowie komisji stracili rozsądek i część z nich nie chce się pod nim podpisać.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
11-01-22 06:38  Odp: Raport Macierewicza
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Nie chodzi o to żeby złapać króliczka ale gonić go...
A kaska leci.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-01-22 12:13  Odp: Raport Macierewicza
thaw   

gdyby ta cała historia strachów i urojeń dotyczyła jakiegoś odległego kraju - jakie to by było śmieszne. Niestety chodzi o mój kraj i to już nie jest takie komfortowe, to już nie śmieszy tylko powoduje paniczny strach o jutro. Bo jakie poczucie bezpieczeństwa dają ludzie o wielkich lękach trzymający się steru i konsumujący dobro wspólne - a czasy coraz ciekawsze. Oby tylko nie stały się śmiertelnie ciekawe.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024