KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
09-12-21 14:20  [N] Grzybiarki z GPM
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

na początku myślałem, że prima aprilis, ale jeśli waloryzować dioramę/makietę, to na całego
https://sklep.gpm.pl/3d-druk/3d-modele/1/87-3d/grzybiarki-figurki-2-szt-1/87-h0-3d-druk
:-D

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
09-12-21 15:51  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Kartonik39 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

cyt.: "Produkt dedykowany dla modelarzy z pewnym doświadczeniem." - ciekawe o jakie doświadczenie chodzi? :)

--
Vivat czołgusie!

 
10-12-21 06:46  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Ej, ja się urodziłem już w "wolnej" Polsce. O jakie grzyby chodzi? xD

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
10-12-21 07:51  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
yak   

Cóś tak mi się zdaje, że bez sensu jest opisywanie tego dodatku mianem "mini-PRL-e". Grzybiarki i jagodzianki pojawiły się, gdy PRL był się zniknął lub jak kto woli przepoczwarzył. Wcześniej ich nie widywałem. Ale nie byłem wszędzie i zawsze.

 
10-12-21 08:07  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Te grzybiarski to za PRL przy drodze nie widziałem, ale w nowej Polsce, często przy trasie sprzedawały. Grzyby, albo i co innego?

 
10-12-21 08:55  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Głupota jakich mało nawet w kategorii żartu !
GPM - mocno się walnijcie w głowę !

 
10-12-21 09:58  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ryszard ma rację. Dziwię się GPM-owi.
Z grzybów, to pewnie chodzi o grzybicę.

 
10-12-21 11:01  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Mają szeroki asortyment: od kartonowego papieża, po żywiczne panie nienajcięższych obyczajów.

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
10-12-21 11:43  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

To są produkty przeznaczone dla "kolejarzy", do dioram. A dioramy kolejowe mają to do siebie, że ukazuje się na nich najróżniejsze scenki (nieraz w przesadzonym natężeniu) im większa powierzchnia, tym więcej tego typu dodatków. A tutaj? -figurki jak figurki, nic spektakularnego.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
10-12-21 14:02  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Gdzie grzybiarki przy kolei ? To by było do re do dioram, ale takich z Volkswagenami , Audikami. A że GPM drukuje tylko auta PRL-U , to grzybiarki nazwał że to seria PRL-e. Choć ja za PRL poruszałem się po Polsce wyłącznie samochodem to tego typu pań nigdy nie widziałem przy drogach. W filmie 300 mil do nieba jest grzybiarka obsługująca zagranicznego tirowca. A akcja filmu działa się w PRL. A w ogóle to grzybiarki tak nie wyglądają, mają krótsze włosy i wielkie okrągłe kolczyki. A ubranie typowe nie jakieś specjalnie wyzywające.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024