KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
03-05-19 20:14  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

Panowie , Cant to kant ! I po co te nerwy .



Heyka !

 
26-05-19 16:07  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Extra Model   

I pomyśleć że zacząłem stawiać pierwsze kreski (dosłownie) Canta kiedy padła pierwsza zapowiedź. Wtedy to była szybka decyzja i zrobiłem Suma.
Teraz wiadomo że zdążyłbym z Sumem, Cantem i Wichrem. Było minęło, prawo silniejszego.

--
www.extramodel.pl

 
12-06-19 00:44  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Grigorij     

o Cancie już pisałem - nie raz i nie z dwa razy a dość ciepło w kilku wątkach , natomiast byłoby miło zamiast niego znowu dostać jakiś lotniskowiec

 
12-06-19 10:38  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Grigorij: będzie wznowiony (przerysowany komputerowo) BELLEAU WOOD.

 
29-06-19 21:25  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Grigorij     

dzięki Akra za info , tylko pytanie bardziej szczegółowe lotniskowiec "Belleau Wood" (CVL-24) typu Indepence czy niszczyciel, okręt desantowy "Belleau Wood" (LHA-3) , czy kolejne ustrojstwo z Belle Epoque , bądź z FWW ???
Bo jeśli to pierwsze czyli lotniskowiec podarowany potem na gwiazdkę Francuzom to ja się piszę , przynajmniej zadowolą mnie kolekcją i mam nadzieję że od CV-1 Langley do CVN-78 Gerald R. Ford , a ponieważ redakcja MM jest grzeczna to zanim się wyrobi z 73 pozycjami, to obskoczy jeszcze te w fazie projektowania CVN-79 i CVN-80.

P.S.
W związku z powyższym jeszcze raz powtórzę to byłaby fantastyczna wiadomość jeśli lotniskowiec Belleau Wood wylądował na półeczce w Empiku.
Jeśli tak faktycznie jest to znowu redakcja MM ma już dawno kupione 8 szt.

Cudowne wieści.

 
30-06-19 00:36  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Z pewnością, będzie to lotniskowiec, bo w numerze 11-12/92 Małego Modelarza był wydany CVL-24.

 
30-06-19 10:43  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

I Akra był jego autorem. I nie tylko jego...

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
30-06-19 12:42  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

TEN "Belleau Wood" to lekki lotniskowiec typu Independence. Nie wiem kiedy dokładnie się model ukaże, ale wiem, że zostanie wznowiony, komputerowo przerysowany, pewnie przez pana Staszałka.

 
03-07-19 20:20  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Grigorij     

to mam nadzieję że kolega Akra włączy się w relację USS Essexa już wkrótce , a Belleau Wood jak się ukaże to też go zacznę kleić

 
04-07-19 09:22  Odp: Gdzie ten Cant Z-506B Airone??? Mały Modelarz
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kolega Akra nie będzie się włączał, ale za to będzie z przyjemnością oglądał postępy w klejeniu :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024