KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 20 z 20Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20 
30-06-19 20:42  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Rysiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11

Jesteś Wielki !!

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

Odpowiedz na tę wiadomość 

01-07-19 00:24  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3

Vansen - na prawdę jesteś wielki, wiesz co w życiu jest ważne i poświęcasz coś od siebie aby być z dziećmi.
To może być taki nowy początek, aby się wszystko dobrze ułożyło. Wszystko zależy od Was.
Spróbuj też dla żony robić jakieś miłe rzeczy, to nie musi być coś wielkiego, choćby zaparzyć herbatę i powiedzieć "Zrobiłem Ci herbatę, abyś miała dziś miły dzień" czy coś w tym stylu. Takie małe codzienne rzeczy, ale one razem tworzą coś wielkiego i mogą wpłynąć, że druga osoba też zacznie być miła.
Trzymam za Was kciuki i będę prosił Najwyższego aby się Wam udało.

--
"Si vis pacem para bellum"

02-07-19 15:56  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
MacGregor 

Na Forum:
Galerie - 1

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1

Boguś, naprawdę jesteś WIELKI. Co się czuje w takich chwilach - wiem doskonale. Przeżyłem swój dramat w 2008 roku. Byłem na dnie, ale się pozbierałem. Zacząłem wszystko od nowa i chyba się udało. Od 10 lat mam inne życie, dorosłego już syna z poprzedniego życia i dwójkę z nowego - 5 letnią córkę i prawie 2 letniego MacGabrysia. To są moje słoneczka na każdą chwilę życia, zwątpienia, dołów itp. I te dzieciaki są NAJWAŻNIEJSZE. Wiem i głęboko w to wierzę, że DASZ RADĘ i nigdy nie będziesz żałował.

--
MacGregor

03-07-19 00:48  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Nie żałuję, choć troche boli, jak dżona znowu drze jape o *******y... Ale spoko, wynagradzają mi dzieci, jak dziś Agatka, biega sobie na placu zabaw i sru, przylatuje, przytula się, "bo ja cie bardzo lubie"... Mega nagroda!!
BTW- dostałem z Rept termin rehabilitacji, 16.07 jadę ćwiczyć, zrzucać sadło i sie naprawiać. Mam nadzieję, że to turnus dwutygodniowy, bo znajomy lekarz załatwił mi wyjazd do Gołubia koło Gdyni na dwa tygodnie diety i ćwiczeń. 03.08 ten drugi termin. Gdybyście mieli namiary na tani hostel, nocleg w Gdyni to mógłbym zabawić dzień w tejże mieścinie i spełnić jedno z moich największych życiowych marzeń- mógłbym me stópy niegodne i niepachnące postawić na pokładzie ukochanej BŁYSKOTKI!!!! Oj, nowa karta do aparatu pewnie będzie konieczna... Taki mam plan. I dziękuję tu z całego mojego płytkiego serca dwóm panom, którzy mnie wspierają regularnie, dziękuję trzeciemu, który obiecał coś wrzucić. Mam nadzieję, że karma/los/cokolwiek odda Wam pomnożone milion. A, i ten, no, pozdro też milion.

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 20 z 20Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018