KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
20-05-19 23:23  Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam wszystkich bardzo serdecznie, na dogrywce aukcji dla kolegi Vansena. Przed Wami moja skromna osoba w roli komentatora tegoż wydarzenia.

W czasie ostatniej aukcji wiele się zadziało, ale nie wszystkie modele zeszły więc kolega Boguś ponawia apel. I tutaj już w pierwszych godzinach ze swoją ofertą wysforował się kolega Ceva.

Na razie jedynie model Yukikaze od Hala, ale wiem, że to nie będzie jedyny model w tej aukcji. Zapraszamy zatem do licytacji i polowania na modele.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
21-05-19 16:24  Odp: Aukcja Dogrywka
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Yukikaze i Albartos już mają towarzystwo.
Wystawiłem kilka Małych Modelarzy pogrupowanych w pakiety. Wycinanki te dostałem kiedyś za darmo i za darmo z przyjemnością oddam na szczytny cel, a kasa (oby nie mała, ale jaka by nie była, to każda złotówka w tym przypadku jest cenna) za nie niech zasili konto Vansena.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
21-05-19 18:39  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A zatem aukcja nabiera tempa. Już ponad dwadzieścia modeli do wzięcia!

Pamiętam te modele z MM kiedy mój tata sklejał je dla mnie. Sam je też popełniłem po latach. Ft 17, Ursusy, ech łza się w oku kręci...

Ale do wzięcia jest też Piorun, model fajny, świetne opracowanie mimo swojego wieku. Można z niego bardzo dużo wycisnąć.

A zatem mamy tutaj fajny komplet modeli. Czekamy na chętnych do licytacji. Niskie ceny wywoławcze, raczej powinny zachęcić.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
21-05-19 21:44  Odp: Aukcja Dogrywka
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dromadera kleiłem, pamiętam te tłoki, ile tego było, ale model robił wrażenie... Pioruna skleiłem wikolem, potem wikolem pomalowałem kilka razy, wędrował ze mną co sobote do ogromnej wanny, kilka razy tonął storpedowany, fajnie sie potem suszył :D...

 
22-05-19 18:46  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

340 wyświetleń w zaledwie dwa dni. Na razie tylko Japończyk znalazł potencjalnego właściciela. Ale do końca jeszcze kilka dni. Dla tych, którzy nie wiedzą, co można zrobić z tymi opracowaniami, podpowiem wieczorem, przybliżając poszczególne z nich.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
22-05-19 19:50  Odp: Aukcja Dogrywka
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Widać już chyba przesyt tą akcją. Cóż, mam nadzieję, że chociaż Juki się wyprowadzi ode mnie.

 
22-05-19 23:51  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A więc nieco przybliżmy co jest do wzięcia!

Modele z pakietu lądowego to bardzo fajne i proste modele, które efektownie prezentują się na półce po sklejeniu. Wycinanka z polskimi samochodami pancernymi zawiera ponad to dwa modele w sobie. Czołg Ft 17 po sklejeniu świetnie się prezentuje, a model samochodu terenowego Gaz - jak go dobrze skleić, to nie ustępuje do dzisiaj szczegółowością niektórym wydawnictwom.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
23-05-19 16:43  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pakiet pojazdów w rękach nowego właściciela...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
23-05-19 19:36  Odp: Aukcja Dogrywka
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Akcja nieśmiało się rozkręca, już drugi pakiet MM-a jest na celowniku potencjalnego zdobywcy :-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
24-05-19 00:25  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Syn dzisiaj skutecznie mnie uśpił, a tymczasem aukcja nabiera ROZMACHU! Wasia na chwilę obecną jest w posiadaniu pakietu lotniczego MM... Do dzisiaj pamiętam sklejonego Harvarda i jak mi się oczy świeciły jak trafił w moje ręce!

Jeszcze jeden z pakietów nie jest zlicytowany, jeszcze czeka na potencjalnych nabywców. A w nim wspomniany już wcześniej Piorun i pancerniki Vittorio Veneto. Sam Vittorio na allegro potrafi osiągnąć cenę do nawet 30 zł a tu jeszcze w pakiecie z jednym z najpiękniejszych żaglowców świata...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024