KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 19 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19 
08-05-19 01:57  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Wiecie co?, tak sobie pomyślałem, to że mirosław tak sobie popisuje, to nie ma w sumie znaczenia. Pewnie wkrótce zdominuje wątek, bo ja zniknę. Wasze wsparcie wyniosło ponad 3 K. Ale życie też swoje wynosi. A to latanie po dzieci do przedszkola, transport, a to długi, a to raz na pół roku rachunek za gaz, a to brak wsparcia od żony, a to pierdyliard innych rzeczy. Zastanawiam się nad dogrywką aukcji, dostałem w tym całym zamieszaniu model Yukikaze, moje sumienie nie pozwala mi go zachować. Chciałbym jego jednego puścić do licytacji, może być? Może uda m,i się jeszcze ze stówe zebrać, byłoby fajnie. W sumie to przedłużam agonię. Renta w trakcie załatwiania. W pracy mam niby jeszcze umowę, ale mam nieobecności usprawiedliwione. I zero dochodu. Może już zacząć sie żegnać z Wami, póki mam jeszcze net? Nie wiem, co robić, szukam ofert, znajomi mi doradzają, ale to jakiś kosmos. Mam w autocadzie coś zdalnie robić, spoko- wiem, ze autocad istnieje, nie mam, nie znam sie, jak teraz na tym szukać pracy, jak zrobić, żeby znajomego nie urazić? Nie mam pojęcia, co dalej. Psycholog dopiero 20.05, jak nie zwariować do tego czasu?? Głupie uczucie, tracić grunt pod nogami. A teraz jeszcze trzeba dwóm małym dziewczynkom popatrzeć w oczka i zapewnić, że wszystko będzie dobrze... A może nie, nie będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość 

08-05-19 10:05  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Guciu 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 75

Jeśli chcesz to nie pytaj tylko wystawiaj. I wytrzymaj.

--
"Doświadczenie to ta cudowna rzecz, która pozwala ci rozpoznać twe błędy, gdy znowu je popełnisz."

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 19 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018