KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 22Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 
15-03-19 09:42  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

mirosławie - pewnie nie tylko ja nie rozumiem, dlaczego w wątku vansena zamieszczasz swoje, tak bardzo osobiste, dywagacje. Bez wątpienia potrzebny Ci dobry psychiatra, ale przecież tutaj go nie znajdziesz, przyjacielu. Sam do niego musisz dotrzeć. I nie pisz już tutaj więcej, zostaw vansenowi Jego wątek.

 
16-03-19 11:06  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Cytat: Bez wątpienia potrzebny Ci dobry psychiatra, ale przecież tutaj go nie znajdziesz
Trzeba być dobrym, żeby zasłużyć... Dobry: - psychiatra, neurochirug, reumatolog, neurolog, ortopeda, rehabilitant; nawet okulista. Albo np. podolog (od koślawości stóp). Życzliwi ludzie za darmo i pomimo wszystko. W takim razie przepraszam, że się wpisałem, choć proponuję zostawić, nie usuwać o mojej marności, żeby przestrzec innych.
Post zmieniony (16-03-19 11:06)

Jeśli chodzi o psychiatrów byłem w sumie w życiu u pięciu, z tego cztery kobiety, psychologów jeśli uwzględnić badania w szpitalu przy okazji - cztery kobity. W poradni zdrowia psychicznego, jeśli się przejdziecie, to tam gabinet psychologa jest zaraz obok psychiatry, z mojej obserwacji służy to przyklepaniu tego co psychiatra wymyśli i tyle komentarza. Leczenie psychiatryczne, moim zdaniem to skasowanie motywacji do czegokolwiek w życiu, w młodym wieku nieraz daje pozytywne efekty i człowiek wyjdzie z dołka, ale nie dna. U mnie jest tak, że jeśli mam zwłaszcza ważną wizytę u lekarza, to prawie zawsze jest to porażka i...
Jeśli chodzi o uwagi Korsarza, typu - składanie długopisów, to
napiszę w tym miejscu, że pamiętam cały czas, jak wiele lat temu, jak jeszcze nie miałem internetu, tylko czasem chodziłem do biblioteki, on raz napisał o projektowaniu modeli (chodziło o rendery jakiegoś działa samobieżnego), że "skoro ktoś to potrafi, to znaczy, że można się tego nauczyć".
Nie każdy może, nie każdy da radę, nie w rozsądnym czasie; nie do akceptowalnego poziomu, na którym da się na tym zarabiać. Wreszcie - na pewno nie jeśli jest pacjentem poradni psychiatrycznej, albo w ogóle choruje na coś przewlekle.

Post zmieniony (09-05-19 06:42)

 
23-03-19 14:42  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mirosławie, depresja to naprawdę nie jest nic śmiesznego tylko poważna przypadłość jak alzheimer i różnie się objawia...Od irracjonalnego wydawało by się "wołania o pomoc" szukania wsparcia i zrozumienia po całkowitą rezygnację i próby autounicestwienia... Boguś nikomu krzywdy nie robi swoimi wpisami a jak masz wątpliwości to nie siej smrodu tylko otwarcie zapytaj, pewnie znajdzie się tu ktoś, kto go zna osobiście i będzie mógł potwierdzić że ta cała sytuacja to nie fake...

--
GG 6801515

 
23-03-19 15:55  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie pomyślałem o tym, ze moja historia wyda się komuś kłamstwem, ale z drugiej strony, fakt, często moja matka nie może uwierzyć, jak już zdarzy mi się w nerwach zadzwonić, pogadać, wygadać, ulżyć emocjom, może to byc niewiarygodne. Ale trudno, myślcie, co chcecie. Wszystkie opisane epizody wydarzyły sie, wszystko sie toczy... Jest sobota, boli mnie w miejscu operowanym, chodzę o kulach, mam problemy z prostowaniem, z chodzeniem,. staram się wychodzić z domu z jedną kulą, nie jest to dobry pomysł... W środę ustawowo kończy mi się czas chorowania i dostawania jakiejkolwiek kasy. W czwartek muszę stawić sie w medycynie pracy, przejść badania i wracać do pracy. Tylko cud może tego dokonać, na chłopski rozum nie ma szans. Co dalej? Nie mam pojęcia. To jest mój poziom stresu. Tragiczna sytuacja z kredytami i utrata pracy... Nie wiem, co będzie dalej. Myślcie, co chcecie. Mi już stresów wystarczy.

 
24-03-19 12:34  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Jaroslav, Mirosław mówi tylko i wyłącznie o sobie. I naprawdę nie wiem jak można tego nie dostrzegać...

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
02-04-19 20:03  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Vansen, co słychać u Ciebie? Jak się czujesz? Czy wróciłeś do pracy?

 
05-04-19 21:48  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Vansen- możesz podjąć pracę niefizyczną, jakąś "chałupniczą", nawet tak zwane "składanie długopisów" (cudzysłów, bo takich zajęć jest więcej rodzajów, może to być składanie jakichś wyrobów introligatorskich /poligraficznych, kartoników, kopert, cokolwiek tego typu), potencjalny pracodawca nawet cętniej zarejestruje osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności. Albo jakieś zajęcie przez internet.

"mirosław"- jesteś żałosnym egocentrykiem.

--

Post zmieniony (05-04-19 21:49)

 
08-04-19 14:30  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Panowie- wybaczcie, że dopiero teraz odpiszę. Zajęty byłem trochę mega udaną aukcją, trochę (bardzo) ogarnianiem dzieci, rodziny, tym bardziej teraz, przedszkole też strajkuje i te dwa małe szkodniki całodobowo w domu. Choroba, mimo operacji nie ustępuje. Wręcz jest tak samo. Chodzę o kulach, mięśnie nie chcą mnie nosić. Obiecuję sobie rozprawienie się swoją wagą, ale ciężko będzie, skoro ruch sprawia mi ból. Ale staram się chodzić, spacery, plac zabaw z dziećmi. Zebrałem kilka ładnych tysięcy- w wątku podam ile, pomoże mi to przetrwać kilka miesięcy renty, zanim ogarnę mój stan i dodatkową robotę. Niestety właśnie, muszę iść na rentę. W pracy jestem w zawieszeniu, dziwny status, niby zatrudniony, ale do czasu orzeczenia renty mam nieobecności usprawiedliwione, niepłatne. Wiem, rente powinienem załatwiać wcześniej, ale ja do końca wierzyłem, że stanę na nogi i będę w stanie wrócić do pracy. Gdzieś tam mam jeszcze nadzieję na jakiś cud, odmianę losu, nie mogę przecież wiecznie siedzieć w niewoli w mieszkaniu. Chciałbym wyzdrowieć i wrócić do życia. Psycha mi siada, w zasadzie to jestem w czarnej d. Już nie wspominam o kłopotach z zasypianiem, z bólu nie da się, sen przychodzi gdzieś nad ranem, potem dzieciaki i taka insomnia... Wasze wsparcie pomoże mi przetrwać do lipca, może sierpnia. Mam nadzieję do tego czasu mieć już drugą, dodatkową pracę, może coś właśnie w domu. To tak w skrócie. Dzięki za zainteresowanie, pozdro milion.

Post zmieniony (08-04-19 14:39)

 
08-04-19 22:16  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

vansen - Twoją "mega udaną akcję" zgłaszam do wątku JĘZYKOWY MISZMASZ ;-)

 
08-04-19 23:57  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Akra- a co można wygrać? <żart...> Spoko, zgłaszaj. Pośmiejemy się, na chwilę zapomnę o całym tym syfie...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 22Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024