KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 22Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 
02-02-19 02:55  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To dobry pomysł z tą wyprzedażą modeli. Tylko to ma być sprzedaż?, wystawiam model, cenę, liczę, że ktoś dorzuci coś ekstra? Czy zakładać od razu aukcję, typu model, cena wywoławcza i start, 7 dni, kto da więcej? Czy w ogóle mam prawo zamarzyć sobie, że ktoś dorzuci coś ponad wartość/cenę modelu? Już mi udowodniliście swoją hojność, ale aż tak?

(dwa dni później...) Hej, to jak, doradzicie coś?

Post zmieniony (04-02-19 04:24)

 
07-02-19 13:22  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
frezzo 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cena wywoławcza i licytacja to dobra opcja.

 
11-02-19 02:28  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Thnx, tak zrobię. Mam na oferty Onslow, i ze dwa inne destroyery, Indianapolis, Oakland, Salt Lake City, jak myślicie, z jaką ceną wystartować?
Poza tym wszystkim to od piątku mam mega biegunowatość jelitową. Dopiero dziś zaczęły ze mnie spływać jakieś ciała stałe. Jutro jadę do Piekar, w zasadzie to dziś, za kilka godzin. Mam fajnego terapeutę i chyba na nim oprę wizję leczenia. Koszt spotkania to 90 pln, chyba nawet pozaczynane modele powystawiam... We wtorek jadę na neurochirurgię. Nie wiem, po co, ale jadę. Jestem podziębiony, nie wyszło mi ze szczepieniami, ale dali termin to jadę. Nadwaga też jest, choć koleżanka anestezjolog stwierdziła, że przy moim wzroście to nie jest aż tak duża. Zobaczymy, może se tam zostanę, może "raz, dwa, trzy, za siebie" i wrócę. Co wtedy? Renta? Cudowne uzdrowienie? Znam kolegę, złamany kręgosłup, groziła operacja, cudownie uzdrowiony. Znam go osobiście. Może i ja dostanę? Jeśli nie to nie wiem. Ile można renty dostać?? 500 pln? Co wtedy? Strych, tory... Qrde, mam dzieci, nie mogę im takiej traumy fundować, to mnie jedynie tu trzyma. Serio. Dobranoc, 5 godzin snu zostało. Jak, oczywiście, zasnę.

 
12-02-19 08:58  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pozdro ze szpitala. Nie powinno mnie tu być, ale nie mam wyjšcia. Jak byście miieli jakieś jeszcze drobne na zbyciu to nadal zbieram. Tym bardziej teraz. Pozdro.

 
12-02-19 09:57  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

31 stycznia napisałem:
"pewnie niektórych modeli nie skleisz ani razu, przyjacielu, więc po co je trzymać, zwłaszcza jeśli finanse się nie spinają?"

Mamy już 12 lutego, bezustannie potrzebujesz pieniędzy, ale wciąż przeciągasz sprawę wystawienia na licytację części swojej kolekcji, bo "pewnie niektórych modeli nie dostanę drugi raz". Jeśli mamy nadal Ci pomagać, to najpierw pokaż, że wyczerpałeś już własne możliwości pozyskania pieniędzy - a tego nie widać. Zamiast tego, po 11 dniach od mojej sugestii wciąż jedynie myślisz, a i to o zaledwie sześciu modelach. To masz w końcu nóż na gardle, czy nie?

 
12-02-19 11:25  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak, mam nóż na (w) gardle i w żebrach. Tak, mam kilka modeli, niewiele, nie stać mnie było na skupowanie i zbieranie. Nie wystawiałem nic na razie, co nie znaczy, że tego nie zrobie. Zwyczajnie, wybił termin udania sie do szpitala, nie wystawiałem, bo żona za mnie tego nie sfinalizuje. Jedynie może na poczte skoczy, to wszystko, nie chciałem tego zostawiać. Wróce to sie tym zajmę chętnie.

 
18-02-19 07:09  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pozdro ze szpitala. Za dwie godziny wyjeżdżam na sale operacyjną. Trzymajcie kciuki, pomödlcie sie, cokolwiek.

 
18-02-19 09:48  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem! Trzymamy kciuki!

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
22-02-19 09:25  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki za dobre słowo, wszystko dobrze. Już po krzyku. Troche cieknie dziurka po drenie. Poza tym ucze sie chodzić, ale chodzę proso, bez tego uporczywego bólu. Może za tydzień wyjdę to wyprzedam modele 2D. Pozdrawiam, Katowice- Ligota, sala 606. (odwiedziny 15.00-18.00)

 
22-02-19 11:56  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratulację! Może się jeszcze wszystko ułoży!! Powodzenia i DUŻO, DUŻO zdrowia!!!

--
Pozdrawiam Tomek C.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 22Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024