KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 42 z 42Strony:  <=  <-  38  39  40  41  42 
08-02-19 23:06  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Czepiacie się, a mi się ciśnie pytanie. Jakim cudem cztery kotły na raz? Jeden, a reszta po kolei. Ale jednocześnie?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

Odpowiedz na tę wiadomość 

09-02-19 17:39  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

Ryszardzie, czyżbyś naprawdę pomyślał, że na serio napisałem „fstydzę się”, bo jestem takim durniem?

A ja, naiwny, myślałem że:
- czytając moje Opowieści już prawie pięć lat, po pierwsze nie uważasz mnie za analfabetę
- po drugie, że w związku z tym wyłapiesz zwykły żart jako żart.
A tymczasem TY NA SERIO WZIĄŁEŚ MOJE „Fstydzę się”... Nie wierzę!!!!!!!!!!

P.S. Ile ortograficznych błędów wyłapałeś w moich dotychczasowych PONAD PIĘCIUSET (!) Opowieściach? ZERO, PRAWDA? Na setki tysięcy słów, wśród których z pewnością nieraz występowało słowo „wstyd”!
A jednak – wciąż nie mogę w to uwierzyć! - uznałeś że jestem zwykłym nie znającym ortografii głąbem, i dałeś mi to do zrozumienia. Niewiarygodnie mi przykro :-(

Dixie – „Z innych łodzi wyławiano bagaże”, czego się pewnie sam i tak domyśliłeś, a zgłosiłeś sprawę czysto pro forma. Poprawię, gdy tylko ochłonę po niespodziewanym i niezasłużonym ciosie otrzymanym od Ryszarda.

09-02-19 17:49  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 22
Galerie - 22

- 9

Jak ni z gruchy i pietruchy w Twoim tekście wystąpił taki błąd to go wytknąłem. Zaiste dziwne masz poczucie humoru - dla mnie niezrozumiałe.w tym przypadku.

09-02-19 17:49  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

Mucha: tak "stoi" w kilku różnych źródłach, także w dwóch książkach, których rozdziały zostały poświęcone "Moselle". Być może było tak, że wybuch jednego szalenie przeciążonego kotła wywołał prawie natychmiastowe rozerwanie się trzech pozostałych, równie szalenie przeciążonych kotłów. A to wszystko było odebrane przez ludzkie zmysły jako JEDNOCZESNY wybuch.

09-02-19 17:59  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

Ryszardzie, więcej wiary w faceta, którego przez PIĘĆ LAT nie dało się przyłapać na ortograficznym błędzie, bo o ile (zdecydowanie rzadko) mogę mieć wpadkę ze składnią, o tyle ortografia zawsze była moją cholernie mocną stroną.
Nie dlatego, że znam jej zasady, nie! Dlatego, że namiętnie czytając książki już od czwartego roku życia (tak! od tego wieku czytałem ksiażki i Misia/Świerszczyka bez żmudnego sylabizowania, tylko gładko, jak dorosły człowiek!) nauczyłem się ortografii "praktycznie" - po prostu WIEM jak coś się pisze, niekoniecznie wiedząc DLACZEGO.

Na wszelki wypadek od dzisiaj KAŻDY żart (ortograficzny i nie tylko), będę specjalnie dla Ciebie oznaczał śmieszkiem :-)

I tylko żal ogromny, że tak nisko mnie mogłeś ocenić.

10-02-19 16:28  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 22
Galerie - 22

- 9

:-)

Post zmieniony (10-02-19 16:35)

11-02-19 08:00  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

Ja się nie dam przebić, Ryszardzie:
Oto moja odpowiedź: :-))))))))))))))))))))

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 42 z 42Strony:  <=  <-  38  39  40  41  42 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018