KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 21Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21 
05-02-19 08:30  Odp: Nieustający konkurs CXLII
yak   

Aż zrobiłem spacer. Na kościele są dwa. Dwa z historycznych trzech (na kolumnach) i jeden na figurze św. Jana Nepomucena. Chyba pięć.

 
05-02-19 15:26  Odp: Nieustający konkurs CXLII
Grzech 

 

No Wreszcie ;-)
orkanie to Twoje 5 jest prawidłowe ale podejrzewam że to strzał z biodra :-)

yak. Tak dobrze policzyłeś i wyjaśniłeś. Zadawaj ale już w nowym kole.

--
Elektryczne nożyce z gór , w kosmosie nie ma większych....:-) .

 
05-02-19 15:42  Odp: Nieustający konkurs CXLII
yak   

Pytanie było o liczbę, tę podał orkan. Ja tylko zrobiłem rekonesans w terenie. Reasumując - niegodnym, chyba że orkan odda talon:-)

 
05-02-19 18:03  Odp: Nieustający konkurs CXLII
orkan   

Sporo zdjęć obejrzałem zanim zobaczyłem drugi krzyż na kościele. Stąd ta piątka. Pierwsze dwie odpowiedzi to były jednak strzały.
Ufam, że precedens, który stworzył Grzech był niezamierzony a wynikał z chęci rozszerzenia bawiącej się grupy.
Jak najbardziej przychylam się do zdania Grzecha. Yaku otwieraj więc nowy rozdział zabawy.

--
,,Dwojaka jest natura Polaka"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 21Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024