KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
14-01-19 20:17  Odp: Witam wszystkich
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Halogen co to ma znaczyć "... i Ryszard mogą bez dopytania wysnuwać jakieś z czapy zarzuty ..."
Gdzie masz tam zarzuty ?
Radzę czytać na przyszłość uważniej.

 
14-01-19 20:56  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ryszard przeczytaj swój drugi wpis w temacie - to jest sformułowany zarzut, że pytający chce zmian - tak chce zmiany, ale nie takiej jak myślisz.
euro_tuned spokojnie początki są zawsze trudne, ale dasz radę : )

Post zmieniony (14-01-19 20:58)

 
14-01-19 21:07  Odp: Witam wszystkich
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

euro_tuned, takie wymiany zdań czasem się zdarzają. Cały urok forum. Ja ze swojej strony obiecuję, że ,,schodzę" z Halogena, bo jak sam widzisz, tłumaczenie mu czegokolwiek nie ma sensu. Tak że kończymy awanturkę, a Ty rozpoczynasz relację z budowy. I nie daj się dłużej prosić.

--
serwusik

 
14-01-19 21:26  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No jednak Lelum Polelum nie schodzisz - szkoda, że się schowałeś za nickiem i prawisz morały, twoja wiara w nieomylność tego co piszesz jest niebywała.

 
14-01-19 21:58  Odp: Witam wszystkich
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

No, Ty podły Lelum, złaź w tej chwili i wczytaj się w ten tekst jaki wyszedł spod klawiatury klasyka, klasyka który jest tak odważny, że boi się ujawnić w profilu swój adres e-mail.


"Co to za sztuka ukryć się za nickiem i pyszczyć - wiesz kto tak się zachowuje - zwykły tchórz."


ps: 3,2,1 i...

:)))))))

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
14-01-19 22:07  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Tak myślałem, że czegoś tu brakuje - pogrążasz się ceva z każdym swoim wpisem - jeżeli dla ciebie gwarancją odwagi jest podanie w profilu adresu e-mail to grubo z tobą jest nie tak.
Sugerowanie w przypadku mojej osoby, że się ukrywam pod nickiem lub nie podaję adresu e-mail to jest tak idiotyczne, że w zasadzie nie wiadomo do czego to porównać.
Ty ceva to autentycznie cierpisz na kompleks mojej osoby - tyle lat, zaiste nadaje się ten przypadek na jakieś doktoraty, czy inne magisterki.

 
14-01-19 22:14  Odp: Witam wszystkich
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Czy ty masz jakiś problem natury psychicznej? O tobie pisałem? Na każdym kroku widzisz ludzi czatujących na twoją osobę, zmień tabletki i nie oglądaj się za siebie, bo pewnego dnia możesz zobaczyć różowego smoka.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
14-01-19 22:27  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Palisz ceva głupa teraz ?!
Skończ te żałosne podchody, bo ja ciebie omijam z daleka - jesteś tylko pustym nickiem niczym więcej dla mnie.To ty ustawicznie dokonujesz prowokacyjnych wpisów i pałętasz się tam, gdzie ja coś napiszę i trwa to już całe lata - to jest chore, albo to jakiś totalny kompleks na jaki cierpisz. Ile można czytać te twoje idiotyczne wpisy - dziecko jesteś, czy dorosły człowiek ?!

 
14-01-19 22:44  Odp: Witam wszystkich
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Głupa nie, a jak się to pali, możesz pokazać, albo lepiej nie pokazuj...

...widzę.

Ps. czy jakiś moderator może zareagować, wygląda że jakiś czubek się do mnie przyczepił...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
15-01-19 07:13  Odp: Witam wszystkich
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Vanitas vanitatum....

euro_tuned najlepiej będzie, jeśli przestaniesz zagladać do tego wątku (niech sobie tutaj kipi polska miłosć bliźniego) , a Ty bierz się za klejenie, załóż relacje z budowi i tam wstawiaj fotki i pisz co Ci poszło dobrze, a z czym miałeś problemy. Na początku nie wszystko pójdzie cacy, ale na pewno znajdzie sie ktoś, kto podpowie, doradzi.

Witaj na pokładzie.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024