KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
13-01-19 22:02  Odp: Witam wszystkich
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jasne, że jestem w stanie - PRZEPRASZAM więc autora wątku jeśli poczuł się urażony moimi uwagami. Pozwolę sobie na dopisek, że wynikło to z mojej niezbyt wielkiej wiedzy odnośnie działania i możliwości stron internetowych a określenie "styl" błędnie przyjąłem za co innego.
Natomiast nie przepraszam za wytknięcie błędu językowego co zawsze czynię gdy takowe zauważę (wielokrotnie np. innym użytkownikom forum).
Odnośnie nazwania mnie "ormowcem" - rozumiem, że Halogen miałeś na myśli hasło "ORMO czuwa"? (i czuwać będzie).
Szczerze się uśmiałem !
PS - było jeszcze ROMO

 
13-01-19 22:45  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ekstra, ze zdobyłeś się na ten gest w odróżnieniu od Akry. Tak jest ORMO czuwa : ) Były - Rezerwowe Oddziały Milicji Obywatelskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwowe_Oddzia%C5%82y_Milicji_Obywatelskiej

Post zmieniony (13-01-19 22:45)

 
14-01-19 08:11  Odp: Witam wszystkich
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Halogen - jesteś podłym człowiekiem. PODŁYM CZŁOWIEKIEM. Porównujesz do ormowca człowieka który w latach gdy ciebie jeszcze na świecie nie było albo najwyżej lałeś w pieluchy, siedział internowany za kratami, i mający oficjalne świadectwo IPN o byciu prześladowanym przez komunę. Gdybym napisał że twoja buta i pewność siebie dorównuje gestapowskiej, byłbyś zadowolony?

Nieprzypadkowo jesteś najbardziej nielubianym uczestnikiem forum Konradusa! I wreszcie finalnie i ostatecznie od... się ode mnie, dziecko, bo czynię sobie dyshonor wymieniając z tobą posty.

Post zmieniony (14-01-19 10:47)

 
14-01-19 15:37  Odp: Witam wszystkich
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Trzeba więcej luzu, nie nerwowo. różni są ludzie, gdyby wszyscy byli tacy sami to świat byłby nudny. Wyluzować ot co !
Swoje lata mam, w ORMO nie byłem,natomiast nasza dawna MO dobrze dwukrotnie mnie spałowałam (marzec 68 i grudzień 70).

 
14-01-19 16:46  Odp: Witam wszystkich
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ej Halogen, Halogen... Długo był spokój... Podczas ostatniej awantury pisałem, że używasz za mocnych słów. Nie potrafisz pisać postów z uwagami na temat innych, to ich nie pisz. Pozostań przy ,, kartonowych inspiracjach", bo to całkiem nieźle Ci wychodzi. I zreformuj się wreszcie, bo nie Akra i Ryszard, ale Ty zachowujesz się jak ,, stróż prawa" z minionej epoki.

--
serwusik

 
14-01-19 17:11  Odp: Witam wszystkich
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Przepraszam za ten wpis euro_tuned, ale Twój obrońca budzi duże emocje i, po prostu, nie wytrzymałem.
Co do modelu, to załóż relację. Na pewno znajdzie się niejeden instruktor i, wierz mi, będziecie to najlepszy poradnik dla początkującego.
Na koniec najważniejsze: WITAJ!

--
serwusik

 
14-01-19 17:31  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Akra jesteś chorym z nienawiści człowiekiem nie rozumiejącym co się do ciebie pisze - po raz kolejny zalewasz forum nienawistnym jadem, bo ci napisałem po raz kolejny prawdę. Twoje porównania są żałosne i płytkie, ale świetnie pokazują jakim jesteś człowiekiem.

Lelum Polelum słabo ci idzie ten mentorski ton - zwróciłem uwagę na coś co ma miejsce od bardzo dawna na forum, użyłem określenia "ormowcy" forumowi nie po to, aby kogokolwiek obrazić tylko po to, a by pokazać czujność tych osób, ale tylko w zwracaniu uwagi wybranym najczęściej nowym uczestnikom forum - warto może się dopytać o co konkretnie chodzi piszącemu, a nie od razu wpisywać takie teksty jak zrobił Akra i Ryszard.
Dziwne, że jakoś nikt nie poucza Akry, że tekst który wyprodukował ponownie pod moim adresem to stek chamskich pomówień - nie widzisz Lelum Polelum dysproporcji między moimi zasadnymi uwagami, a tymi nienawistnymi wpisami Akry ?
Jeżeli Akra i Ryszard mogą bez dopytania wysnuwać jakieś z czapy zarzuty nowemu uczestnikowi forum to dlaczego ja nie mogę zwrócić uwagi na to, że się po prostu mylą.

 
14-01-19 18:16  Odp: Witam wszystkich
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Możesz, ale nie w ten sposób. A Akrę, tak jak zresztą znakomitą większość forumowiczów, skutecznie wyprowadziłeś z równowagi. Ja go rozumiem. Amen.

--
serwusik

 
14-01-19 19:02  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Lelum Polelum zejdź kolego ze mnie, bo widzę, że od dłuższego czasu próbujesz sobie wyrobić "autorytet" na forum pouczając mnie co mam robić, a co mam nie robić, co mam pisać, a co mam nie pisać - bardzo ciebie przepraszam daruj sobie te połajanki szczególnie, że widać, że masz strasznie stronnicze podejście do tematu.

 
14-01-19 19:20  Odp: Witam wszystkich
euro_tuned   

Lelum polelum może jak się zbiorę na odwagę to założe relację ale po takim starcie na forum to aż strach :) bo dopiero zaczynam się bawić w to hobby i pytań jest więcej niż odpowiedzi.
Zapytam tak jeszcze nieśmiało jak znaleźć swoje dotychczas napisane posty? Nie mogę znaleźć takiej funkcji.
Chciałbym odszukać w których coś pisałem a to byłaby dobra metoda.

Post zmieniony (14-01-19 19:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024