KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 22Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
25-12-18 03:50  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Hej Guciu, pomoc nadal spływa, sporadycznie, ale jest, można na was liczyć. Być może teraz będę potrzebować, oprócz sezonu grzewczego mam jeszcze namiary na terapeutę z Tychów, metodą McKenziego. Słyszałem od koleżanki, że ten pan ratuje ludzi, wyciąga spod skalpela. Tak więc czekają mnie wycieczki, wydatki i, mam nadzieję, ćwiczenia w domu. Teraz jest też ciężko, święta to zawsze dla mnie trudny czas. Trochę udało mi się w tym roku atmosfere poczuć, przeżyć, choć niespodziewane darcie wieczorem zepsuło mi wigilię. Trudno, może tak ma być. Nie wiem, po co, jaki to ma sens, ale może jakiś ma.

Korzystając z aktywności mojego wątku chciałbym wszystkim wspierającym serdecznie i świątecznie podziękować. Życzę Wam dobrego rodzinnego czasu, spełnienia marzeń, narodzenia Nadziei w sercach. Niech dobro do was wróci, pomnożone milion razy. No i zyczę spełnionych modelarskich prezentów. Ja dostałem od żony mate do cięcia A3, więc jestem zadowolony. Trzeba będzie jakiś eksponat 2D wrzucić i potestować zachowanie maty.

Pozdro milion, Wesołych Świąt!!

Dopisek poświąteczny...
Guciu- długo myślałem, czy Ci to pisać, chyba muszę. To piękne, co napisałeś o tym wsparciu. <<Pamiętaj, że masz w nas wsparcie. Mam nadzieję, że w tym cięższym niż zawsze okresie pod względem finansowym pomoc nadal spływa.>> Piękne to, że wspieracie mnie, kto chce i kto może. Ale mam te wsparcie i nie mam. Macie wolną wolę. Jedna osoba wspiera mnie regularnie, dzięki wielkie! W tym miesiącu (już w styczniu) pójdzie kasa na terapeutę. Pan Jacek Tuz z Tychów, Szpakowa 44 chyba, terapia McKenziego. Opinie są o nim takie, że podobno ratuje ludzi spod skalpela. Muszę jechać. Pierwsza wizyta 140 pinindzy, kolejne 100 pinindzy. Więc dziękuję tym, co wspierają. Tym, co się przejęli mną, faktycznie, jeszcze sezon grzewczy, dobrze że temperatury na razie niezbyt mroźne... Ale też możecie przecież pomyśleć, co nas obchodzi jakiś nieudacznik życiowy, olać to. I to szanuję. Nie mogę nikogo zmuszać. Nie odwdzięczę siuę przecież za to, co już zrobiliścioe, nie ma szans! Pozdrawiam. Życzę udanego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

--

Post zmieniony (29-12-18 19:11)

 
31-12-18 22:40  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie dopatrzyłem się nigdzie wątku z życzeniami, pozwolę sobie tutaj zatem...
Wszystkim Koleżankom i Kolegom z tego Forum, szczególnie tym, którzy mnie wsparli, oraz reszcie, jak i Waszym Rodzinom życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Spełnienia marzeń, tych osobistych i tych modelarskich, zdrowia, wiem po sobie, jakie to kruche, a jak ważne, wszelkiej pomyślności, aby Wam się spełniało, aby do Was wróciło wszelkie dobro, które okazaliście. Wierzącym, jak i tym którzy uwierzą życzę błogosławieństwa Pana, Jego obecności i prowadzenia w każdym dniu. Tym, którzy jeszcze nie poznali życzę spokoju ducha i radości.
Wszystkiego Najlepszego Konradusowcy!!

 
01-01-19 11:04  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019, wielu łask Bożych, zdrowia dla Ciebie i dla córeczek oraz miłości w rodzinie! :)

 
01-01-19 15:22  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

"Wierzącym, jak i tym którzy uwierzą życzę..."
Jest jeszcze trzecia grupa ludzi, przyjacielu: ci którzy nie wierzą, i nie uwierzą :-)

ZDROWIA (CO NAJWAŻNIEJSZE) ŻYCZĘ CI W 2019!!!

 
01-01-19 17:10  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tej trzeciej grupie przyjaciół też życzę spokoju ducha, spełnienia marzeń, spełnienia osobistego i radości w środku. Wszyscy w coś wierzymy, cokolwiek to jest. Jak śpiewają, należy też w coś wierzyć i ufać, nie deptać flagi, nie pluć na godło. Tego się trzymajmy.

JoBox- Tobie szczególnie dziękuję. I też życzę Błogosławieństwa.
I jak możecie, trzymajcie kciuki, pomódlcie się, cokolwiek. Jadę dziś do gostka, co podobno wyciąga ludzi spod skalpela. Na serio, nie chcę tej operacji, chcę wyjść z tego.

Post zmieniony (02-01-19 01:32)

 
13-01-19 21:36  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

I jak Boguś ? Czy jakieś pomyślne wieści ? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! Niech będzie lepszy od poprzedniego !!

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
14-01-19 11:59  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
euro_tuned   

Trzymaj się chłopie. Nie czytałem całego wątku ale bardzo Ci współczuję.
Napisz skąd jesteś i jak można Ci pomóc. W sprawie kręgosłupa znam kogoś na śląsku i w małopolsce kto jest bardzo dobry na takie sprawy z kręgosłupemp.

Post zmieniony (14-01-19 12:03)

 
15-01-19 13:06  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki, że jeszcze kogoś obchodzi los takiego nieudacznika, jak ja. Jestem z Gliwic. O pomocy możemy na mailu popisać, na razie ratują mnie Wasze datki, zwłaszcza teraz, sezon ogrzewania chaty. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze będzie mieć kiedyś z dyche na zbyciu- u mnie sie nie zmarnują Generalnie to, jak mawiają moi przełożeni z pracy- nowy rok, nowe możliwości. Ten kontakt do kogoś od kręgosłupa by sie przydał, ale kto to i co może poradzić? Chyba nie ucieknę ze stołu chirurga. Czas mi się kończy. 28.03 albo pójdę na rentę, albo strace prace, wtedy będzie tragedia. Na serio- już mam poziom stresu max, słabo, źle sypiam, Operacja ma być za miesiąc. Nie wiem, czy do tego marca dojdę do siebie na tyle, żeby wracać do pracy. Jeszcze latam po terapeutach- trafiłem do instruktora terapii MacKenzie, na razie ćwiczę to, co zalecił, może w czwartek ostatecznie się wypowie o rokowaniach. Jeszcze mam się widzieć z innym neurochirurgiem, ze Sport Kliniki z Żor. Chętnie bym jeszcze pochodził po terapiach, ale jak mawia Ferdek, panie, to nie są tanie rzeczy... Tak więc, nie wiem co będzie, mam przyszłość bardzo mglistą i niepewną A tu nawet nie ma za co sie "znieczulić". Może zacznę moje modele 2D wyprzedawać, żeby mieć na życie, nie wiem. Dzięki tym, co mi dobrze życzą, dziękuję darczyńcom. I pozdrawiam.

 
15-01-19 21:20  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
euro_tuned   

Mam namiar na osobę ze Skoczowa która niejednego uratowała przed stołem. Kręgarz, lekarz masażysta ale najważniejsze że ma to coś w rękach czego nie mają inni tego typu ludzie. Tego nie da się nauczyć, to trzeba mieć. Nie trafiłeś do tej pory do kogoś takiego dlatego się borykasz. Operacja brzmi ok ale wiem coś o tym, po operacji nigdy nie jest kolorowo często nie ma poprawy niestety takiej na jaką liczymy. Nie masz daleko, warto spróbować. Jeśli jesteś zainteresowany to odezwij się na e-mail: stan1906@gmail.com

 
17-01-19 00:59  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Hej Euro_Tuned miło, że trafiłeś na to Forum, rób, pytaj, nie bój się pokazać swoich prac. Mój numer już podawałem, ale pewnie faktycznie trudno znaleźć. Łap- 80 1020 2401 0000 0502 0157 8327, to tak, gdybyś miał z piątala, czy ze dyszke niepotrzebną. Podzwonię jutro do tej pani, będę cały dzień w rozjazdach. Ćwiczyłem wczoraj ostro, dziś trochę, bo w sumie wczorajszy dzień mnie połamał. Ale moja znajoma mówi, że tak ma być, na początku będę zdychać, poprawa przyjdzie potem, później. Tylko mi się kończy czas. Pewnie skoczę do tego Skoczowa, tylko nie wiem, ile to i w jakim czasie pomoże... Ma ktoś wehikuł czasu na zbyciu?
Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 22Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024