KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-10-18 12:18  „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Szanowni Czytelnicy,

Setki moich Opowieści każdorazowo zapisywałem na kompie i drukowałem – z dużymi i kolorowymi fotografiami – i bindowałem. Oto jak to wygląda:



Niedawno jednak przeszedłem na inny rodzaj oprawiania, używając listew bocznych. Taki sposób oprawy wydrukowanych stron powoduje że do pomieszczenia kompletu Opowieści będę potrzebował znacznie mniej miejsca. Na razie mam gotowe 10 tomów, z Opowieściami od 1 do 273.



Przy okazji drukowania wszystkich Opowieści na nowo, przeprowadziłem solidną korektę w związku z czym teraz nie ma błędów w datach, literówek czy powtarzania tego samego słowa w tym samym zdaniu. Jest po prostu porządniej. W wydrukowanych wcześniej Opowieściach różnie z tym bywało :-)

I teraz pojawiło się pytanie: co zrobić z KOMPLETEM zabindowanych Opowieści? Zdać na makulaturę? Trochę szkoda. Sprezentować to komuś chętnemu? To ma sens, ale tylko wtedy, jeśli takowy się znajdzie!

Niestety jest tego tak dużo i jest to tak ciężkie, że nie przewiduję wysyłania pocztą. O ile znalazłby się chętny, musiałby odebrać osobiście, w Szczecinie. Musiałby przyjechać także autem, bo „w rencach” nie da rady tego nieść. No dobra, torba na kółkach też rozwiązałaby sprawę.

Nie sądzę żeby było wielu chętnych, ale gdyby tak się stało, WYLOSOWAŁBYM nowego właściciela kilkuset wydrukowanych Opowieści. W przypadku gdyby padło na kogoś spoza Szczecina, musiałby ten ktoś złożyć obietnicę odbioru do końca tego roku.

Na razie wystarczy jeśli ktoś się tylko na tym forum zgłosi, a ja wtedy zanotuję jego nicka do ewentualnego losowania. Proponuję termin zgłaszania się do 31 października.

Pozdrawiam i… zabieram się do pisania rozpoczętej już Opowieści 513.

--

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Akra 1890 14-10-18 12:18
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
GrzechuO 299 14-10-18 13:41
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Mucha 227 14-10-18 14:08
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Bialy 187 14-10-18 14:18
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Akra 199 14-10-18 14:25
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
LuZaK 205 15-10-18 17:09
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Mucha 183 15-10-18 18:17
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
JoBox 206 16-10-18 12:29
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Akra 186 16-10-18 08:06
 Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!  nowe
Akra 189 16-10-18 13:57

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024