KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-10-18 12:18  „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Szanowni Czytelnicy,

Setki moich Opowieści każdorazowo zapisywałem na kompie i drukowałem – z dużymi i kolorowymi fotografiami – i bindowałem. Oto jak to wygląda:



Niedawno jednak przeszedłem na inny rodzaj oprawiania, używając listew bocznych. Taki sposób oprawy wydrukowanych stron powoduje że do pomieszczenia kompletu Opowieści będę potrzebował znacznie mniej miejsca. Na razie mam gotowe 10 tomów, z Opowieściami od 1 do 273.



Przy okazji drukowania wszystkich Opowieści na nowo, przeprowadziłem solidną korektę w związku z czym teraz nie ma błędów w datach, literówek czy powtarzania tego samego słowa w tym samym zdaniu. Jest po prostu porządniej. W wydrukowanych wcześniej Opowieściach różnie z tym bywało :-)

I teraz pojawiło się pytanie: co zrobić z KOMPLETEM zabindowanych Opowieści? Zdać na makulaturę? Trochę szkoda. Sprezentować to komuś chętnemu? To ma sens, ale tylko wtedy, jeśli takowy się znajdzie!

Niestety jest tego tak dużo i jest to tak ciężkie, że nie przewiduję wysyłania pocztą. O ile znalazłby się chętny, musiałby odebrać osobiście, w Szczecinie. Musiałby przyjechać także autem, bo „w rencach” nie da rady tego nieść. No dobra, torba na kółkach też rozwiązałaby sprawę.

Nie sądzę żeby było wielu chętnych, ale gdyby tak się stało, WYLOSOWAŁBYM nowego właściciela kilkuset wydrukowanych Opowieści. W przypadku gdyby padło na kogoś spoza Szczecina, musiałby ten ktoś złożyć obietnicę odbioru do końca tego roku.

Na razie wystarczy jeśli ktoś się tylko na tym forum zgłosi, a ja wtedy zanotuję jego nicka do ewentualnego losowania. Proponuję termin zgłaszania się do 31 października.

Pozdrawiam i… zabieram się do pisania rozpoczętej już Opowieści 513.

--

 
14-10-18 13:41  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
GrzechuO   

Gdybyś jednak zdecydował się na przesyłkę pocztą (paczkę) lub kurierem, to ja się zgłaszam.
Wszelkie koszty oczywiście pokryję.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
14-10-18 14:08  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zgłaszam się. Jestem ze Szczecina.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
14-10-18 14:18  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Co prawda z drugiego końca naszego pięknego Kraiku ale zgłaszam się obiema rencami ;-)))

 
14-10-18 14:25  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OK, a jak na razie jak to mówią Rosjanie: GO GO GO!!!!!!!!!!!!

I - uwaga!!!! - zmieniam zasady - wyślę pakę także poza Szczecin, za zwrotem kosztów!

 
15-10-18 17:09  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Jestem chętny :-). Od niedawna mieszkam w Szczecinie.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
15-10-18 18:17  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Akra, a może wystaw swoją kolekcję na licytację dla kolegi Vansena? To taki luźny pomysł. Bo widzę, że pomoc by się mu przydała.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
16-10-18 08:06  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No nie wiem... chyba na razie jest zbyt mało chętnych na Opowieści, żeby licytacja miała sens.
A Vansenowi i tak zdarzało mi się pomagać i to wprost. I to nie było moje ostatnie słowo :-)

 
16-10-18 12:29  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
JoBox   

Uważam że pomysł Muchy jest bardzo dobry. Chętny na "Opowieści" chętnie za nie zapłaci, zwłaszcza jeśli zapłata pójdzie na szczytny cel. A chętnych może przybyć gdy licytacja zostanie oficjalnie rozpoczęta :)

--

 
16-10-18 13:57  Odp: „Opowieści bardzo ciekawe, ciekawe…” OFERTA!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Na razie zgłosiła się tylko czwórka chętnych, a to za mało do licytacji. Poza tym nie jestem tak pewny jak Ty, że "chętny chętnie zapłaci".

Poczekam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024