KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
30-08-18 13:12  Odp: Wyłączone Forum
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przerwę w działaniu forum przeznaczyłem faktycznie na prace porządkowe. Konserwacja baz - kilka grubych godzin. Porządki, poprawki kilku błędów, dopisałem prostą wyszukiwarkę w widoku wszystkich wątków w dziale głównym, której, moim zdaniem, wcześniej brakowało - może się komuś przyda...



Nie pomyślałem tylko o tym żeby w opisie dać informację o pracach porządkowych. I chociaż główny powód wyłączenia był innego rodzaju, to powinienem to zrobić. Przepraszam.

pozdr,
k.

 
30-08-18 13:49  Odp: Wyłączone Forum
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Konrad, ponowię tylko pytanie: jest szansa na hosting forumowy?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
30-08-18 14:04  Odp: Wyłączone Forum
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sven napisał:

> Konrad, ponowię tylko pytanie: jest szansa na hosting forumowy?

Technicznie - tak, dawno temu działał u nas. Praktycznie - nie, z różnych powodów, o których rozpisywać się tutaj nie będę.

Niech każdy dba o swoje fotki sam, o ich dostępność, jakość, hosting, kopie itd... to takie proste - warunek jest jeden, trzeba chcieć ;> Z drugiej strony, dlaczego ja mam trzymać fotki? - może za 2 miesiące czy za 2 lata forum zniknie, kto wie. Najlepiej zabezpieczy sobie fotki sam zainteresowany. Może zamiast jakichś wstaw.org czy innych efemeryd, wystarczy wykorzystać Google? Pewnie każdy posiada tam konto, chcąc nie chcąc. Sam wstawiam publicznie w sieci fotki ze swojego. Temat rzeka.

pozdr,
k.

 
30-08-18 14:22  Odp: Wyłączone Forum
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

W porządku, jeśli masz ku temu swoje powody to OK. Masz rację, ale pewne hostingi to raczej te płatne, płatne domeny, być może i google przejdzie na usługi płatne gdy ci którzy odeszli z photobucketa itp tam przejdą. Zobaczymy.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
30-08-18 15:38  Odp: Wyłączone Forum
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

"Niech każdy dba o swoje fotki sam, o ich dostępność, jakość, hosting, kopie itd..." ok. Google drive jak na razie się sprawdza. Mam swoją bazę zdjęć w chmurze. Stały do niej dostęp i w razie potrzeby wrzucam na forum. Trochę zachodu z miniaturkami, Ale da się przeżyć. Pozdrawiam konradus i dziękuję!

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
30-08-18 23:59  Odp: Wyłączone Forum
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Ja mam w swoich relacjach ok. 2000 zdjęć. Gdyby flickr kiedyś się zwinął to nie wyobrażam sobie naprawiania linków.

Nowa wyszukiwarka jest bardzo fajna, bo znajduje całe wątki, a nie pojedyncze posty - dzięki Konradusie!

Chciałem jeszcze się odnieść do tego co napisał Rafael. Mnie bardzo razi mnie poziom kultury (mówiąc wprost: chamstwo) na forum. Nie mówię oczywiście o wszystkich użytkownikach forum, bo to by było bardzo krzywdzące. I nie chodzi już nawet o "burdy" takie jak w wyżej wspomnianym temacie, ale o chamskie odpowiadanie na zwyczajne pytania w wykonaniu niektórych osób. Ja przez to mocno ograniczam swoją aktywność na forum i staram się zbytnio nie wychodzić poza moje własne relacje, a w rozmowy z niektórymi osobami już się po prostu nie wdaję bo nie mam ochoty po raz kolejny czytać inwektyw. I poważnie kilka razy zastanawiałem się nad przejściem z prowadzenie relacji na "białe". Ale mi szkoda, tutaj jestem już od 14 lat i najzwyczajniej w świecie mam sentyment.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
31-08-18 00:13  Odp: Wyłączone Forum
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

" może za 2 miesiące czy za 2 lata forum zniknie, kto wie..."

Jak mamy rozumieć ten wpis Konradusie? Czy rozważasz zamknięcie tego forum? Pytam, bo jeżeli jest przez Ciebie taka opcja brana pod uwagę, to po prostu nie będzie mi się chciało porządkować swoich relacji i wystawiać nowych. Jeżeli to forum jest obecnie mało trwałe - tzn rozważasz możliwość jego zamknięcia - to ja sobie dam spokój, i zacznę kleić tylko dla siebie w zaciszu swojego biurka.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
31-08-18 00:29  Odp: Wyłączone Forum
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mucha napisał:

> " może za 2 miesiące czy za 2 lata forum zniknie, kto wie..."
>
> Jak mamy rozumieć ten wpis Konradusie?

Rozumieć to tak - nic na tym świecie nie jest pewne i wszystko się może zdarzyć.

> zacznę kleić tylko dla siebie w zaciszu swojego biurka.

Jesteś absolutnie pewny swego biurka? Może cichaczem toczą je korniki?

;>

pozdr,
k

 
31-08-18 00:33  Odp: Wyłączone Forum
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Po prostu nie pokazuję wszystkiego. Sporo rozgrzebane. Kleję co kilka dni.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
13-09-18 23:05  Odp: Wyłączone Forum
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Jak użyć tej nowej wyszukiwarki? Raz przy przelaczaniu między relacje -galerie -wszystko mi się pojawiła, normalnie jej nie widać przy wybranej opcji "wszystko", coś u mnie nie tak?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024