KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
27-08-18 22:11  Wyłączone Forum
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

">Jeśli ktoś tu coś dopisze, to wyłączę forum do jutra. I będzie święty spokój :>"
Teraz znam przyczynę wyłączenia Forum.
Mam pytanie - a co ja (i inni) mają wspólnego z durnymi utarczkami słownymi co niektórych forumowiczów ? Odpowiedzialność zbiorowa ?
To najlepiej zamknąć na tydzień lub miesiąc i będzie święty spokój !!!

 
27-08-18 22:26  Odp: Wyłączone Forum
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tak, to odpowiedzialność zbiorowa. Ale mało tego, ktokolwiek w wątku dotyczącym kłótni cokolwiek dopisze i forum zostanie wyłączone na kolejne 24 godziny. Już widzę możliwość sabotowania forum na dowolny okres czasu. Logujesz się pod nową nazwą i wpisując nawet coś mądrego, wyłączasz forum na 24h. Albo można to nazwać lożą samobójców o ile faktycznie ten kto dokonał wpisu, został usunięty. Fajnie.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
27-08-18 23:08  Odp: Wyłączone Forum
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

A jak dla mnie to zaistniała sytuacja bardzo dobrze obrazuje jak daleko się niektórzy zagalopowali w uczestnictwie w dyskusji. Postami, które n i c nie wnoszą. Czy Konradus poprosił o zbyt wiele? Postawił warunek -wystarczyło się opanować na chwilę (i taki pewnie był cel tego warunku). Warto zluzować gumę, bo wielu jak i ja, przegląda to forum w celu takim, w jakim zostało założone ale nieraz to po prostu ręce opadają. Można rozmawiać merytorycznie na poziomie, przynajmniej tego wymagać można od ludzi w naszym wieku, chociaż... okazuje się, że nie do końca.
Nigdy się w bicie piany nie angażuję i nie zamierzam i polecam wszystkim skupiać się na tym co lubimy najbardziej. Pamiętajcie, że jakby nie było -kleimy samolociki, czołgi itp z papieru. Tym żyjemy ale miejmy świadomość, że szkoda tracić nerwy z tego powodu. Jak ktoś nie ma innych problemów i szuka ich na forum internetowym dot. modelarstwa to szczerze zazdroszczę...

Pozdrawiam wszystkich.

PS W jajka pograłem, acz powyżej 220 pkt nie dobiłem :(

--

Post zmieniony (27-08-18 23:10)

 
28-08-18 08:47  Odp: Wyłączone Forum
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Tow. Cygan zawinił, a kowala powiesili...

ps. Durne te jajka, znacznie lepsze są pryskające bańki

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
28-08-18 09:22  Odp: Wyłączone Forum
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Zamiast jojczyć kogo bardziej boli i kto jest bardziej niewinny spójrzcie najpierw na skutki - był już taki wątek, jak "pytanie do...", w którym nikt by nic nie pyskował przez tyle dni? Ano nie było.
A teraz jest.

Starsi koledzy na pewno pamiętają ten kawał, a młodsi niech poznają, bo głęboką prawdę on wyraża i na czasie jest niezmiernie ;-)

Pamiętnik partyzanta.
Poniedziałek: wygoniliśmy Niemców z lasu.
Wtorek: Niemcy wygonili nas z lasu.
Środa: wygoniliśmy Niemców z lasu.
Czwartek: Niemcy wygonili nas z lasu.
Piątek: przyszedł leśniczy i wygonił i nas, i Niemców z lasu.

A teraz do nożyczek! 2D na 3D przerabiać!
:-))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
28-08-18 10:09  Odp: Wyłączone Forum
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

A ja myślałem, że jest przerwa techniczna bo forum zmienia silnik aby pasował na "sprytnetelefony"...

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
28-08-18 10:27  Odp: Wyłączone Forum
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Konradusie, ja Ciebie proszę. Jeżeli znowu takie cóś zrobisz, daj jakąś gierkę co na telefon pójdzie. Byłem na wyjeździe i jajka mi nie działały :-(( A naprawde się ucieszyłem że sobie pogram...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
30-08-18 08:57  Odp: Wyłączone Forum
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Wg mnie wyłączenie forum było bez sensu. Jak sądzę większość użytkowników wogóle nie wiedziała o co chodzi i jakie były powody. A wobec tych "niesfornych" lepiej byłoby wyciągnąć indywidualne konsekwencje w postaci tymczasowego zawieszenia konta na dzień czy dwa połączone w powiadomieniem ich o przyczynach takiego stanu rzeczy.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
30-08-18 09:54  Odp: Wyłączone Forum
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A ja już myślałem że włączają hosting zdjęć na forum i stąd ta przerwa techniczna...

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
30-08-18 11:43  Odp: Wyłączone Forum
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mysle, ze Smoku to ujal bardzo dobrze, ale widze, ze nie wszyscy pojmuja o co dokladnie chodzi. Forum jako takie jest wlasnoscia Konradusa - jest przez niego zarzadzane i oplacane. A my wszyscy jestesmy tutaj goscmi, dzieki jego uprzejmosci. Niestety, nie wszyscy o tym pamietaja. Zamiast czerpac przyjemnosc z obcowania z innymi ludzmi, z ktorymi laczy ich ta sama pasja, wola szukac przyslowiowej dziury w calym i jak to pieknie opisal Konrad, wyklocac sie jak stare baby. Gdy moderatorzy gasza pozary, usuwaja posty, to z takimi decyzjami sie dyskutuje. A wystarczy zrobic "pstryk" i forum zniknie. Ale nie na dzien, dwa, czy tydzien. Na zawsze. Troche byloby szkoda tych siedemnastu lat, prawda? I jak widzicie, nawet prosba administratora w rzeczonym watku zostala zignorowana, stad taki byl final. Jesli komus nie zalezy, przeciez nie musi tutaj przebywac. Wystarczy po prostu nie logowac sie i koniec. Zapomniec o istnieniu tej strony, przeciez w internecie jest tyle innych bytow o podobnej tematyce. Napisac do admina wniosek o usuniecie swojego konta. Inna sprawa, ze wielu zbanowanych probuje roznych sztuczek, zeby na forum z powrotem zaistniec, ale na szczescie takowych udaje sie wylapac... Mam nadzieje, ze ostrzezenie bylo wystarczajaco czytelne dla tych, do ktorych bylo skierowane. Mnie osobiscie boli, jak czytam w roznych miejscach, ze na "czarnym" to dzieje sie to, czy tamto, ze patologia i takie tam, w czym zazwyczaj przoduja Ci, ktorzy zostali usunieci. Mysle, ze kazdy wie najlepiej, jaki wklad wnosi w zycie tego forum i co moze zrobic, zeby bylo jeszcze lepiej...

P.S. Smoku, tnie sie, tnie. I nawet klei ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024