KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
25-08-18 21:50  Odp: Wielka katastrofa!!
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Witam,

oczywiście co się da to ponaprawiam (najtrudniej będzie z pzl 50A bo mocno ucierpiał) i planuję tego macchi 202 poskładać tak tylko żeby bryłą przypominał samolot i dać małemu do zabawy bo przekapitalnie się bawi. Jak był trochę młodszy i miał zły humor to latałem mu nad głową modelem i naśladowałem odgłos silnika. On teraz jak dorwał się do modeli to robił dokładnie tak samo - trzymał w rączce samolot biegał po pokoju i tak zabawnie udawał silnik. Jak mi się uda to wstawię fotkę małego niszczyciela z modelem :P

pozdrawiam

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
25-08-18 23:00  Odp: Wielka katastrofa!!
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Moja pięcioletnia (wówczas) córka poszła spać ze Stukasem. Położyła go na poduszce i przykryła kołdrą. Też nie byłem zadowolony. Teraz mam 17-to miesięcznego wnuka i zacieram z satysfakcją ręce słuchając co zbrewerzył. C'est la vie.

--
serwusik

 
26-08-18 09:56  Odp: Wielka katastrofa!!
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Witam,

tak jak pisałem wcześniej - udało mi się "jako tako" poskładać do kupy macchi i mały ma zabawę :)

oto destrojejr himself!!


pozdrawiam

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
26-08-18 10:12  Odp: Wielka katastrofa!!
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie wiem kto powinien dostać plaskacza: żona bo nie dopilnowała czy gówniak bo właził po meblach. Mysle, ze ta pierwsza opcja. Gowniak jeszcze nie rozumie, a zona powinna pilnować gowniaka bo ten mogl sobie zrobic krzywde. I pal licho modele, w ten pokretny sposób chcę pokazac, ze kirdys taka sytuacja moze skonczyc sie tragedią.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
26-08-18 11:41  Odp: Wielka katastrofa!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Spora cena, MateuszuB, za chwile uniesień 26 miesięcy temu :-)

 
27-08-18 18:54  Odp: Wielka katastrofa!!
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Raziel gówniaka sobie wypraszam, a plaskacza też nikt nie powinien dostać, co nie zmienia faktu że masz rację co do tego, że żona nie dopilnowała małego i mogło się skończyć naprawdę źle. Niemniej ci co mają takie małe dzieci to wiedzą, że tak na 100% nie da się upilnować takiego wulkanu energii.

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
27-08-18 22:15  Odp: Wielka katastrofa!!
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Myślałem, że moje pomysły na wychowanie syna, są wyciągnięte rodem z koszar ale Raziel - bijesz mnie na głowę. Dziecka NIE DA SIĘ upilnować i ustrzec od wszystkiego.

Akra - pięknie powiedziane. Pewnie jeszcze kilka modeli tak skończy.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
28-08-18 09:02  Odp: Wielka katastrofa!!
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

E tam, tragizujecie Panowie ;P
Młody ma genetyczny pociąg do modelarstwa!
Marzenie....
W moim przypadku, dopiero moja córka (lat 4,5) się zainteresowała. W te wakacje zmusiła mnie do pocięcia starego Thunderboldta z MMa ("ten pingwinowy samolot" :D) i raźno wycina części z arkusza po obrysie który jej rysuję (czyli odpowiedni margines, rzecz jasna), a później (gdy ja wytnę część tak jak być powinno ;)) retuszuje krawędzie kredkami pastelowymi (olejne, czy jakoś tak...).
Jestem w szoku, jak to jej dobrze idzie!
Powoli uczymy się formowania kartonu. Zaokrąglać już potrafi (a przynajmniej wie jak "zlobić pielścionki"). Zastanawiam się jeszcze, jak nauczyć klejenia, żeby papieru było jednak nadal więcej niz kleju :)
A straty, jak to na wojnie, są nieuniknione :)

Ja bym spojrzał na to przez taki pryzmat :)
Poza tym - jest miejsce na następne modele :)

--

Post zmieniony (28-08-18 10:28)

 
28-08-18 21:03  Odp: Wielka katastrofa!!
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

heheh szczęście w nieszczęściu, że młody skasował folgora, bo był sklejony butaprenem ze 4 lata temu (butapren dragon ) więc się sypał. Tak czy tak skończył by w koszu.

Jak mu go tak prowizorycznie posklejałem to się jeszcze 2 dni bawił. Kto wie, jak podrośnie to będę go wdrażał :P

pozdrawiam

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
30-08-18 09:59  Odp: Wielka katastrofa!!
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja młodej drukowałem zwierzaki ze strony Canona na zwykłym papierze 80g łatwo się to cieło, formowalo i kleiło, a zabawy co nie miara.

--
Pozdrawiam Tomek C.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024