KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
25-08-18 11:56  Wielka katastrofa!!
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Witam,

chciałbym się z Wami podzielić tragedią jaka spotkała mnie, a raczej moje modele :(
Pracowałem sobie w najlepsze i nagle żona dzwoni do mnie i zaczyna referować ostatnie zdarzenia z domu. Brzmiało to jak wyrok!
".. twój syn dobrał się do twoich samolotów ... jeden jest doszczętnie zniszczony, drugi ma poważne uszkodzenia (ten akurat ukończyłem dzień wcześniej), a kolejne 4 mają lekkie uszkodzenia. Tylko 3 zostały względnie nietknięte..."
Na początku pomyślałem, że wkręca mnie,bo nieraz jej się to zdarzało. Nie tym razem. Myślałem, że spowoduję wypadek (jestem kierowcą autobusu miejskiego). Przychodzę po pracy do domu, patrzę na to wszystko i przeżyłem mikro zawał i załamanie nerwowe..

Syn ma niespełna 17 miesięcy i do wczoraj nie potrafił się wspinać po meblach. Modele były na tyle wysoko i do tego za szybami przesuwnymi, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.

Wybaczcie taki emocjonalny wpis ale muszę to z siebie wyrzucić. Poniżej wstawię kilka fotek ze złomowiska:



może tego nie widać ale gladiator ma też złamaną jedną goleń podwozia i pozrywane naciągi w skrzydłach

Mustang ma dodatkowo zerwaną antenę i skrzywioną goleń podwozia, samo śmigło jest lekko rozmiękczone ;P



Jastrzębia ukończyłem dzień wcześniej i to jest ten poważnie uszkodzony samolot. Jastrząb miał też bliskie spotkanie z moim synem jeszcze w fazie budowy. dorwał go w "łapy" kiedy miałem gotowe 3 segmenty z kabiną pilota.

jako ostatni ucierpiał messer - najlżej ze wszystkich

i to tyle. Na 9 samolotów uszkodził 6. Jeszcze dziś kupię zamki do szyb przesuwnych i teraz muszę jakoś poreperować samoloty.
Nikomu nie życzę podobnej historii, nie wiedziałem, że dzieci uczą się tak szybko..

Pozdrowienia ze złomowiska..

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Wielka katastrofa!!  nowe
MateuszB 2722 25-08-18 11:56
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
konradus 273 25-08-18 12:14
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
dokker 174 25-08-18 12:15
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
Kalor 200 25-08-18 12:19
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
Bizon 144 25-08-18 12:35
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
MateuszB 158 25-08-18 12:44
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
Mucha 155 25-08-18 13:14
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
IJN Łukasz 171 25-08-18 14:18
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
yak 178 25-08-18 14:45
 Odp: Wielka katastrofa!!  nowe
Viking_BB 159 25-08-18 21:25

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024