KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
23-08-18 19:33  Odp: Pytanie do Halogena.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Halogen nie jest jedyną osobą na forum, która prowokuje i lubi utarczki słowne...
Mam zrobić porządek z wszystkimi, czy tylko z Halogenem. Dobrze się zastanówcie... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-08-18 20:05  Odp: Pytanie do Halogena.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Jestem za, czystość rasy, tfu forum, forum über alles!!!
Kościć troli, co tylko pyszczą, knują i mącą ukryci pod nickami, a modeli nie prezentują. Wszak to forum modelarskie, a nie Onet czy WP.

:-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-08-18 20:24  Odp: Pytanie do Halogena.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Stare konie na niszowej stronce hobbystycznej... Nie no, spoko... Bo MANIE RACJI jest sensem istnienia. "Pokaż mi, gdzie napisałem", "czytanie ze zrozumieniem sie kłania", "podaj mi źródło". Jesteście debest.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
23-08-18 20:54  Odp: Pytanie do Halogena.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

:-)))

 
23-08-18 21:36  Odp: Pytanie do Halogena.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-08-18 21:42  Odp: Pytanie do Halogena.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

MARIUSZ- tu jest moja odpowiedź na te totalne bzdury i kłamstwa, które beż żenady wypisują ci u których mój nick od wielu lat wywołuje jakiś amok, bo to do czego są zdolni inaczej nie można nazwać.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=88839&t=88839&filtr=0&page=1

CHOPIN - poprzednio napisał wierutne kłamstwa o tym jak to niby zachowywałem się przez 4 dni na Zlocie Konradusa we Wrocławiu - wystawa, "Miś", melexsy, piwko w różnych miejscach w różnych konfiguracjach zlotowiczów to oczywiście UFO było - nie ja tam byłem i uczestniczyłem - obecnie dokłada kolejne idiotyzmy, że ponoć unikałem go jak diabeł święconej wody - do diabła ciężkiego jak mogę unikać kogoś kogo kompletnie nie znam i nigdy na oczy nie widziałem !!!!

LELUM POLELUM nie bierze udziału w dyskusji o filmie, ale przecież nie kto inny jak on wpisuje tekst " Halogen zluzuj majty", a teraz według sprawdzonej metody krzyczy - węźta zbanujta Halogena, bo on cytuję " prowokuje i obraża" i daje przykład mojej wypowiedzi - "znalazł się intelektualista " oczywiście "przypadkiem" pominął ten symbol, który dodałem ; ) , a który oznacza, że mówię do Janisza śmiejąc się z puszczeniem oka, nie jest to z mojej strony ani trochę złośliwe - na żywo tak to by wyglądało - na forum mamy od tego symbole, ale to trzeba rozumieć. Na innych forach te emotki są bardziej rozbudowane i stosując je od razu jest wiadomo jaki rodzaj śmiechu jest zastosowany.

CEVA - tu to już jest przypadek jakiejś klinicznej nienawiści - weźta i zbanujta Halogena, bo prowokuje i obraża i hop wpis CEVY - " Piotruś nie nakręcaj się bo znowu zmoczysz prześcieradło" , ale to ja obrażam i prowokuję ludzi na forum ?!
Założyłem temat w dziale lotniczym i hop melduje się CEVA i mamy jakiś bełkot personalno - polityczny o wcześniejszych wpisach lepiej nie wspominać, ale to ja prowokuję i obrażam ludzi i tak można dookoła Wojtek !

MARIUSZ, czy to moja wina jest, że interesują mnie różne tematy i udzielam się w nich, bo mam coś z sensem do napisania, czy to moja wina, że założyłem sporo tematów, wiele oczywiście torpedowanych przez tych, którym moja obecność na forum powoduje ciężki ból czterech liter ?
Prowokuję ludzi - oczywiście, że prowokuję ludzi do zobaczenia ciekawej strony, modeli, pomyślenia, czy rzeczywiście jest tak jak sobie myślą - przykład pierwszy z brzegu - fakty o pomyłkach w filmach.

JANISZ - nie wiem do czego ci to jest potrzebne - wydaje mi się, że sam fakt, że o czymś takim napisałem powinien ci wystarczyć.

Post zmieniony (23-08-18 21:49)

 
23-08-18 22:06  Odp: Pytanie do Halogena.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Piotrusiu, czyżby prześcieradła już wyschły, że znowu się nakręcasz? Tak, wiem pogoda sprzyja. Teraz to jesteś biedny Halogenik, na którego wszyscy dybają, najeżdżają i teraz wzbudza litość u kolegów z moderacji, ale gdy tylko nadarzy się okazja to capniesz za nogawkę jak rasowy ratlerek.

ps. Bądź tak miły i pisz mojego nicka bez caps locka.
ps2. Oooo... jak mi ciebie żal... choć jednak nie, jak widać jesteś nieusuwalny jak Tow. Piotrowicz, sukcesów życzę...
ps3. ...i od moich poglądów ponownie proszę się odp..ić. cobyś się nie poślizgnął i swoją facjatą nie przyrżnął w coś twardego czyniąc ją jeszcze bardziej paskudną...


;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-08-18 22:09  Odp: Pytanie do Halogena.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No widzisz i nawet nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie dotyczące swojego własnego "dzieła". Jak widać moje proste pytanie jest bardzo niewygodne. A czemuż to?

A miałeś taką okazję żeby się pochwalić jak widać nie ma czym czyli jak zwykle. Skakał wróbelek skakał i nic...... kompletnie nic.

Modeli nie sklejasz, przed ludźmi podobno uciekasz a i nawet nie potrafisz nikogo do siebie przekonać.

Dobra dziękuję, śmieszkom i innym za cierpliwość.

Teraz można zamykać no chyba że Halogen już złożył donos do kolegów modów aby to zrobić. Stara procedura co Halogeniku.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
23-08-18 22:34  Odp: Pytanie do Halogena.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Halogen, nie jest sztuką powiedzieć komuś, że jest głupi i dostać od niego po buzi. Sztuką jest powiedzieć komuś, że jest głupi w taki sposób, żeby się do Ciebie uśmiechnął i po przyjacielski poklepał po plecach. Twoje posty, w znakomitej większości, kwalifikują się na danie w ryja. Nie potrafisz ich pisać. Używasz za mocnych i obraźliwych przymiotników. Do tego kłucisz się zamiast czasami po prostu przeprosić lub się wycofać, bo nie zawsze musisz mieć rację.
Nalej sobie dużą lampkę brandy, zapal cygaro, usiądź wygodnie w fotelu i zastanów, dlaczego tyłu ludzi z tego forum ma o Tobie tak złe zdanie. Tylko, proszę, nie twórz teorii spiskowych.

--
serwusik

 
23-08-18 22:40  Odp: Pytanie do Halogena.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przecież to jest jakiś obłęd - no jest duszno, i parno, ale żeby aż tak odlecieć - to co napisał ceva to klasyka, co ten człowiek może innego spłodzić pod moim adresem, ale Janisz - odleciałeś w takie opary absurdu, że nie wierzę po raz kolejny co czytam - WTF to mało napisać !
1. W czym twoje pytanie jest niewygodne - ja je po prostu zwyczajnie zignorowałem panie szerloku : ) To ja niby mam się chwalić bibliografią, że ją umieszczałem ?!
2. Modele cały czas sklejam - wolno, ale sklejam. Wielu widziało moje modele tak kartonowe i plastikowe jeśli już tak docieksz - tak na żywca jak i w internecie.
3. Ostatnie twoje zdanie to jest całkiem odlot w inne wymiary.

No cóż próbujesz bawić się erystyką, ale poziom raczej przedszkolny, ale jak ci sprawia satysfakcję, że się ośmieszasz i kompromitujesz to twoja sprawa.

Na koniec się jeszcze ciebie Janisz zapytam - ile modeli kartonowych zaprojektowałeś i czy możesz pokazać jakąś swoją relację ze sklejania modelu kartonowego na forum, jeżeli już tak sobie po mnie jeździsz pod kątem tego co ja tam właściwie zmodelowałem ?

Pisząc to co powyżej nie widziałem, że dopisał się Lelum Polelum, ale to w sumie jest dalej to samo dookoła Wojtek . I nie KŁÓĆ się ze mną ; )

Post zmieniony (23-08-18 22:44)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024