KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
22-08-18 11:10  Pytanie do Halogena.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ponieważ watek o zamieszczaniu bibliografii został zamknięty - także dzięki Tobie, w którym napisałeś takie oto przydługawe zdanie:

"Jako ta osoba, która zaczęła zamieszczać już prawie 30 lat temu informację na podstawie czego powstawał model kartonowy śmiało mogę napisać, że podawałem to, bo wydawało mi się, że tak wypada to po pierwsze, a po drugie informacja taka mogła być potrzebna dla tych, którzy ewentualnie chcieliby coś jeszcze w danym modelu dodać na podstawie tych źródeł."

Czy mógłbyś napisać w których to dokładnie modelach zamieszczałeś taką w.w. informację?

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
22-08-18 12:48  Odp: Pytanie do Halogena.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Gwoli ścisłości wątek został zamknięty nie "dzięki" Halogenowi, a komuś zupełnie innemu...
Bardzo proszę o unikanie wzajemnych prowokacji i starć słownych.
Jeśli jesteście w stanie to wytrzymać, wątek po oczyszczeniu z wpisów zbędnych otworzę.
Wszystko w Waszych Koledzy rękach...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
22-08-18 13:34  Odp: Pytanie do Halogena.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Napisałem że tamten wątek został zamknięty także dzięki niemu a nie tylko przez jego prowokacje.
Chyba jest różnica. ;-)

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
22-08-18 16:55  Odp: Pytanie do Halogena.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Różnica jest taka, że tym tematem atakujesz Halogena. Nikogo innego z nicka, tylko jego. Jeśli Ci odpowie, a można się domyślić, że uszczypliwie, to nie narzekaj potem, że Ci się dostało.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
22-08-18 17:02  Odp: Pytanie do Halogena.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ok zapytam jeszcze raz:

Ponieważ watek o zamieszczaniu bibliografii został zamknięty, w którym napisałeś takie oto przydługawe zdanie:

"Jako ta osoba, która zaczęła zamieszczać już prawie 30 lat temu informację na podstawie czego powstawał model kartonowy śmiało mogę napisać, że podawałem to, bo wydawało mi się, że tak wypada to po pierwsze, a po drugie informacja taka mogła być potrzebna dla tych, którzy ewentualnie chcieliby coś jeszcze w danym modelu dodać na podstawie tych źródeł."

Czy mógłbyś napisać w których to dokładnie modelach zamieszczałeś taką w.w. informację?

Teraz lepiej?

I nikogo nie atakuję tylko chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie.
Jesteście jacyś przewrażliwieni ale mam nieodparte wrażenie że tylko w jedną stronę.
--

Post zmieniony (22-08-18 17:05)

 
22-08-18 20:30  Odp: Pytanie do Halogena.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

To może ja pójdę po czipsy, bo czuję że będzie kino... :-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
22-08-18 20:49  Odp: Pytanie do Halogena.
Michał 

 

CEVA: Siadam obok z popcornem, bo mój wątek zamknięto przez tych Panów, częstuj się:)

 
23-08-18 00:43  Odp: Pytanie do Halogena.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Śmiem twierdzić, że odpowiedzi się nie doczekamy, lub/i będzie mocno wykrętna i okraszona bogato nowomową ;-) Ale "kino" będzie niezłe :-) No cóż: żeby być celebrytą, też trzeba mieć talent i niezłe kwalifikacje w tej materii ;-) Ciekawi mnie czy nasz forumowy celebryta in real też jest taki elokwentny. Z tego co pamiętam, to jedyna okazja stanięcia face to face, skończyła się tym, że unikał mnie jak diabeł święconej wody ;-P No cuż. Bywa. Peszek. A ja chciałem tylko autograf, jako wierny i dozgonny fan :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
23-08-18 12:09  Odp: Pytanie do Halogena.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Ciekawe...
Ja też czekam...;-)
Ale chyba na co innego...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-08-18 14:01  Odp: Pytanie do Halogena.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

MARIUSZ, nie broń Halogena. Znakomita większość wątków zamykana jest przez niego. I to on prowokuje i obraża właściwie każdego kto w dyskusji ma inne zdanie. Może powinniśmy inaczej reagować, ale ciężko puścić mimo uszu ,,... znalazł się intelektualista ...", itp. Nie obarczaj nas jego winami. Zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj kilka wątków z jego udziałem zamkniętych ostatnio. Pokaż, że masz jaja i zrób z nim wreszcie porządek.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024