KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
24-08-18 10:48  Odp: Pytanie do Halogena.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Halogenku jak zawsze można na ciebie liczyć:-) A parafrazując słowa jednego z polityków: zanim palniesz bzdurę i TY skłamiesz pod moim adresem, to może poczekaj aż ja umrę. Przeczytaj jeszcze raz swoją epistołę, to może zrozumiesz gdzie popełniłeś błędy merytoryczne :-D Masz swoje lata, ale dla mnie jesteś tylko mocno zakompleksionym szczeniakiem, który na siłę wrzaskiem i arogancją chce zwrócić na siebie uwagę i sprawia ci to ogromną frajdę. Udaje ci się to świetnie. Dlatego jesteś moim idolem i celebrytą na tym forum. Niewiele wnosisz, ale ubaw z ciebie jest zawsze przedni :-) Gwarantujesz rozrywkę najniższych lotów, ale przynajmniej śmieszną i niewymagającą zbyt dużego wysiłku intelektualnego. Poprostu cię ubustwiam. Halogenku! I love you! ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
24-08-18 11:01  Odp: Pytanie do Halogena.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sven wyrastasz na kolejnego adwokata a przecież nie Ciebie pytałem tylko głównego sprawcę tych modeli.
Niemniej jednak dziękuję za Twoją rzeczową odpowiedź natomiast brak odpowiedzi ze strony do której moje pytanie było skierowane sugeruje jego wrodzoną wstydliwość do pokazywania czegokolwiek fajnego bo o pokazywania palca wszystkim już wiemy.

Swój cel osiągnąłem więc proszę o zamknięcie wątku coby się niektórym przestało ulewać. ;-)

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
24-08-18 11:14  Odp: Pytanie do Halogena.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Jeżeli to faktycznie modele zaprojektowane przez Halogena, to ja jestem pod wrażeniem.

--
serwusik

 
24-08-18 11:35  Odp: Pytanie do Halogena.
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dalej jak stare baby.. Zabawmy się. Niech to będzie ostatni wpis w tym wątku. Ja go zamykać nie będę. Jeśli ktoś tu coś dopisze, to wyłączę forum do jutra. I będzie święty spokój :>

pozdr,
k.

 
26-08-18 16:58  Odp: Pytanie do Halogena.
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Napisałem:
>Zabawmy się. Niech to będzie ostatni wpis w tym wątku. Ja go zamykać nie będę.
>Jeśli ktoś tu coś dopisze, to wyłączę forum do jutra. I będzie święty spokój :>

Szkoda.

Powyższe zasady są chyba jasne. Osoba która przerwała "ciszę radiową" dała tym samym jasno do zrozumienia, że nie dba o to czy forum będzie działać, ani o to, że pozostali nie będą mieli do niego dostępu. Dla mnie jest to tożsame z powiedzeniem nam wszystkim do widzenia. Trudno, niech tak będzie.

"Zabawa" trwa w tym wątku dalej. Wierzę, że już nie pojawi się w innych. Zasady te same.

Pozdr,
k.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024