KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
23-08-18 22:45  Odp: Pytanie do Halogena.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Lelum Polelum, podziwiam słowa tu wypowiedziane i jednocześnie podziwiam Niemców, jako chyba jedyna nacja potrafiąca ując tego typu zachowania jednym słowem, Backpfeifengesicht.


--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-08-18 23:05  Odp: Pytanie do Halogena.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Dziękuję Piotrusiu za uwzględnienie mojej prośby odnośnie pisowni mojego nicka...
sierśćborze.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-08-18 23:07  Odp: Pytanie do Halogena.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Weżta zbanujta Halogena, bo on nie daje po ryju - to jest chyba clou tej żenady.

 
23-08-18 23:30  Odp: Pytanie do Halogena.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Masz rację Piotrusiu, jestem za.

ps."weźta" piszę się przez "ź" czyli przez "z" z kreskom...
ps2. szkoda mi cię Piotrusiu, oj jak szkoda, aj, waj, waj...
ps3. czaaad

--

Post zmieniony (23-08-18 23:33)

 
24-08-18 00:32  Odp: Pytanie do Halogena.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Halogen, jaki masz problem w zastosowaniu się do mojej prośby z dwóch ostatnich linijek? Nie masz fotela, brandy, czy cygara się skończyły? Zastanów się nad sobą i zmień się. Naprawdę sprawia Ci przyjemność bycie nielubianym? A może (i nie piszę tego złośliwie) pomyślałbyś o wizycie u psychologa. MARIUSZ jest, co prawda, specjalistą w innej dziedzinie, ale na pewno coś doradzi?

--
serwusik

 
24-08-18 08:54  Odp: Pytanie do Halogena.
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

jak stare baby..

 
24-08-18 09:24  Odp: Pytanie do Halogena.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Faceci w średnim wieku, od słowa do słowa, fochy, obrażanie się, etc. w formie publicznej. Zamiast jak coś zwyczajnie olać, tak po męsku albo bezpośrednio dać sobie po razie na stronie. Zastanawiam się czy to jeszcze forum modelarskie czy inne jakieś. Niby kafeteria i ok, ale po prostu to jest tragikomiczne i dziecinne. Chopy zajmijcie się czymś, np macie żony, dzieci?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
24-08-18 10:06  Odp: Pytanie do Halogena.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sven a nie chciałbyś się dowiedzieć co zaprojektował Halogen?
Przypominam że o to pytałem na samym początku
Bo ja bym chciał to wiedzieć bo może sklejałem ten model a nawet nie wiedziałem jaki geniusz za tym stoi a że sam Halogen przyszedł i nasrał w wątek poświęcony jemu to o czym to świadczy.

Halogen Twoje usilne a wręcz natarczywe wołanie o bana pokazuje że masz zapędy masochistyczne....... no gościu tu już jeden lekarz może nic nie wskórać.

Mój odlot w porównaniu do Twojego jest jak pierwszy lot braci Wright do lotu rejsowego Wawa-Chciago....nie ma porównania.

O tym że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to wiemy - a uczą tego w pierwszych latach podstawówki - ominęło Cię to czy może wagarowałeś bo byłeś mądrzejszy od nauczycieli a jednak na starość takie zaległości wychodzą.

W pierwszym poście zadałem pytanie nie o bibliografię którą gdzieś wstawiałeś ale o modele które zaprojektowałeś bo jeżeli tylko wstawiłeś notkę o bibliografii do opisu modelu zaprojektowanego przez kogoś innego to gratuluję kreatywności i rozumiem Twoją wstydliwość i zażenowanie.

W odpowiedzi na Twoje śmieszne insynuacje nie jestem projektantem nie byłem i raczej nie będę o czym widzą wszyscy a TY wszystkowiedzący najlepiej nie wiesz???
Zdjęcia moich modeli są na tym forum oraz na innych. Po za tym moje modele można było często obejrzeć na zlotach nawet na ostatnim rok temu.
A Twoje? Możesz wymienić kilka miejsc gdzie były wystawione na publiczny pokaz?

Konradus - stare ale trochę jednak śmieszne baby ;-)

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
24-08-18 10:20  Odp: Pytanie do Halogena.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Sven, masz krótką pamięć.

--
serwusik

 
24-08-18 10:25  Odp: Pytanie do Halogena.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Tutaj modele zaprojektowane przez Halogena:

http://wsmk.konradus.com/f1aut.php?autor=mazurekpiotr

A tu jego relacje ze sklejania:

https://papermodels.pl/showthread.php?tid=1882

https://papermodels.pl/showthread.php?tid=3592



--

Post zmieniony (24-08-18 10:32)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024