KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
21-08-18 22:23  Odp: Dywizjon 303, czy to żart?
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak nie możesz to nie musisz każe Tobie coś ktoś?

Opisuję to co widziałem i jakie miałem odczucia. Moje nie Twoje.
Po trailerze i tak jestem mile zaskoczony. Bo trailer/zapowiedź była słaba.

Na początku filmu nie jest napisane że to film dokumentalny a jedynie oparty na faktach.
Dodałbym "luźno" oparty.
Zgadzam się że można to było zrobić lepiej dlatego czekam na drugi film.

Niestety Halogen ale śmiem mocno wątpić żeby twórcom tego filmu przyświecał główny cel taki aby przedstawić dokładnie tak jak było. Nie łudź się.
To jest film dla gawiedzi a nie historyków czy specjalistów z branży lotniczej.

Sorry ale co ma Twój link przedstawiać?
Ma to jakiś związek z filmem o 303?
Po za tym to bardzo kiepska kompilacja bo połowa "wyłapanych" wtop jest bezsensowna.....

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
21-08-18 22:46  Odp: Dywizjon 303, czy to żart?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Napisałeś straszną głupotę i piszesz dalej głupoty obrażając tych, którzy ten film będą oglądać... gawiedź, znalazł się intelektualista ; ) Oczywiście, że nie jest to film dokumentalny, ale to nie oznacza, że trzeba przeinaczać to co można nie przeinaczać - ja się niczym nie łudzę.
Nie ten link nie ma nic wspólnego z filmem o którym piszesz, ale ma wiele wspólnego z wcześniejszymi wpisami o błędach w tych dwóch filmach o polskich lotnikach, ale jak widać różnego rodzaju wtopy występują w o wiele bardziej światowych filmach - oczywiście to nie jest na zasadzie - a u was biją afroamerykanów tylko po prostu może ktoś takich spraw nie widział no to sobie zobaczy : )

 
21-08-18 22:55  Odp: Dywizjon 303, czy to żart?
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Widzę że próbujesz sprowadzić "dyskusje" do swojego niskiego poziomu - czyli jak zawsze.
Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to ja Ciebie tego nie nauczę.
Ty i Tobie podobni potrafili zabagnić inny fajny temat w tej sekcji (o dokumentacji) więc to kwestia kilku dni bądź godzin i zapewne ten temat zostanie zamknięty. Dzięki Tobie.

Bawi Cię to???
A może czas na jakiś dłuższy odpoczynek od tego forum?

EDIT- może napisz zażalenie do twórców filmu?

Post zmieniony (21-08-18 22:57)

 
21-08-18 23:40  Odp: Dywizjon 303, czy to żart?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przecież to ty masz jakieś pretensje do twórców filmu, że nie podali imion i nazwisk polskich pilotów - ja tylko stwierdziłem, że w tym aspekcie słusznie postąpili i chyba mam do tego prawo.
Ty i tobie podobni Janisz robią bagna na każdym forum ponieważ nie są wstanie pogodzić się z tym, że się mylą, że rzeczywistość jest inna niż im się wydaje, że są ludzie którzy widzą sprawy inaczej - wtedy tacy ludzi jak ty, gdy nie mają argumentów to natychmiast posługują się epitetami, insynuacjami lub właśnie wołaniem o bana - jest to stara sprawdzona metoda Janisz.

 
22-08-18 09:28  Odp: Dywizjon 303, czy to żart?
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Widzę Halogen że oprócz braku znajomości czytania ze zrozumieniem posiadasz także jakże cenną dla wszystkich propagandystów umiejętność przekręcania czyichś wypowiedzi bądź przypisywania innym ludziom swoich podłych uczynków.

Fantastycznie nadajesz się na główną tubę propagandową jakiejś gazetki - a może masz już jakieś doświadczenie z poprzedniego systemu?
Pochwalisz się czy zaczniesz to przypisywać komuś innemu?

No a teraz się zabawmy i w Twoje powyższe insynuacje wstawimy Twój nick:

"Ty i tobie podobni Halogen robią bagna na każdym forum ponieważ nie są wstanie pogodzić się z tym, że się mylą, że rzeczywistość jest inna niż im się wydaje, że są ludzie którzy widzą sprawy inaczej - wtedy tacy ludzi jak ty, gdy nie mają argumentów to natychmiast posługują się epitetami, insynuacjami lub właśnie wołaniem o bana - jest to stara sprawdzona metoda Halogen"

Czyż teraz to nie wygląda bardziej realnie?

--

Post zmieniony (22-08-18 11:00)

 
22-08-18 12:51  Odp: Dywizjon 303, czy to żart?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Panowie!
Dość!
Przypomnę tylko,że to,co robimy jest świadectwem naszej osobowości.
W pełni świadom powyższego watek zamykam.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024