KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-08-18 12:32  [P] sklep modelarski w Warszawie
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Witam wszystkich,
Mam pytanie ws. sklepu modelarskiego w Warszawie. Otóż, jak wiadomo, przy ul. Dzielnej sklep zastał zamknięty. Czy ktoś z Was wie gdzie w pobliżu starówki jest jakiś sklep? Wiem, że jest na Świętokrzyskiej, ale czy jest jakiś bliżej?
Pzdr.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
12-08-18 01:11  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Na Świętokrzyskiej też już nie ma.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
12-08-18 11:10  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Czyli, że co? W Warszawie zostają sklepy internetowe/wysyłkowe, czy jest jakiś jeszcze sklep. Coś kojarzę, że w metrze świętokrzyska było, ale tam tylko kolejki z tego co pamiętam.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
12-08-18 23:10  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Świętokrzyska to miałem na mysli Pelta, róg Mazowieckiej. Ze dwa lata temu byłem w Martoli "przelotem", nie wiem, czy jeszcze istnieje, ale to chyba głównie plastiki. Ale ogólnie to tak, skończył sie pewien rozdział. Teraz, o ile ktoś w ogóle kupuje kartonówki, to przez internet. Skończył sie ten klimat- wchodzisz do sklepu, specyficzny zapach, wielkie kartonowe bombowce nad głową i godziny przeglądania stron wydań kartonowych.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
12-08-18 23:18  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

No właśnie o ten mi chodziło, na rogu z mazowiecką, tam w księgarni. A w ogóle gdzie w Warszawie jest taki sklep jak był ten na dzielnej, tzn. z takim klimatem. Bobmowce zawieszone, okręty gdzie się nie spojrzy, itd. A, no i jeszcze z gościem, co można pogadać.? Jest taki w Warszawie? Za dużo wymagam;-) chyba....

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
13-08-18 06:00  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
yak   

Trzeba bylo kupować, jak był. Obecnie "największy" sklep w tej okolicy jest przy .... Świętokrzyskiej, róg .... zgadnijcie. Mazowieckiej. W antykwariacie na 1 piętrze jest całkiem sporo do wyboru do pocięcia. https://www.jadarhobby.pl/

Post zmieniony (13-08-18 07:52)

 
13-08-18 11:36  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Obecnie, chyba jedyny sklep stacjonarny w Warszawie, który oferuje modele kartonowe to Jadar Hobby na Świętokrzyskiej. Wybór modeli może nie największy, ale dobre i to.
Inne sklepy nie oferują "kartonówek", bo to towar nisko dochodowy. Wysokie koszty utrzymania sklepu modelarskiego w Warszawie skutecznie zabijają tę branżę (to był główny powód zamknięcia między innymi sklepu Has-Hobby na Dzielnej). Dotyczy to zresztą nie tylko kartonów ale także plastików.
Z innych sklepów modelarskich godny polecenia jest "Martola" na ul. Bruna (Mokotów), wprawdzie tylko plastiki, ale trochę narzędzi i chemii modelarskiej można znaleźć.
Niestety w Warszawie wszystko powoli lecz nieubłagalnie przenosi się w świat wirtualny, czyli internetu.

--
http://www.kartonowa.pl

 
13-08-18 11:50  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zawsze można wpaść do Łodzi to ponoć tylko godzina jazdy i na Kościuszki Alei wpaść do sklepu DA-TA i tam jeszcze znajduje się ostatnia tzw. ściana płaczu z kartonówkami i można sobie pooglądać, tylko ostrożnie : )

 
13-08-18 14:35  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
Tiwarn   

Na targowej jest Skaut.składnica harcerska, sklep stacjonarny młodego geniusza. Można tam troche modeli znaleźć. Masz stronkę http://modelarstwo.waw.pl/pl/20-modele-kartonowe

--

 
13-08-18 14:51  Odp: [P] sklep modelarski w Warszawie
yak   

Byłem miesiąc temu i nic kartonowego nie znalazłem. Plastiku i kolejek to troszkę było.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024