KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 29 z 73Strony:  <=  <-  27  28  29  30  31  ->  => 
13-07-18 11:05  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Koledzy, jak Wyście mnie zaimponowali w tym momencie :-)
Przy ostatnio niemiłościwie nam panującej na forumie (nie tylko zresztą tu) atmosferze takie dogadanie się to naprawdę ewenement, ale i przykład. Można bez mordobicia? Można!

Aż się chce zawołać:
https://www.youtube.com/watch?v=y06nS_y89VE

;-)))))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
13-07-18 11:07  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Akra dziekuje. No i powiem Ci kolego, ze masz zaciecie. PPP ? Nie zartuj, z takim stazem to mlodzi mechanicy i ci poniektorzy starsi takze, Gina! To tak jak z morskimi opowiesciami. W stylu - jak szlismy przez Aden to byl taki upal ze nam kotwice stopilo. Sam Wiesz, co Ci bede mowil xD Pozdrawiam Cie serdecznie!

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
13-07-18 11:27  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

vwsmok: Nie bądź taki Siara :-)
bleriot: No to my som teraz friendy ;-) A pracuję nadal nie ze względów finansowych (emeryturę mam absolutnie wystarczającą), ale po prostu dla utrzymywania świeżości umysłu.

 
13-07-18 11:30  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
yak   

vwsmoku chciałbym polajkować Twój wpis :-)

 
13-07-18 11:32  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

yaku: nie znam się za bardzo, ale jeśli to nic obraźliwego i nie boli - lajkuj do woli ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
13-07-18 11:39  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Jak najbardziej Akra :-)
A jak juz tak mi dobrze idzie to i sprobuje przeprosic Grzechu0, co tez niniejszym czynie. Przepraszam kolego, to bylo niepotrzebne z mojej strony!
VWSmoku ;-)

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
13-07-18 15:54  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
GrzechuO   

Nie masz za co - ja się wcale nie obraziłem ani nawet nie poczułem się obrażony :-)

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
13-07-18 16:32  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie... No chłopaki... Ale się rodzinnie zrobiło ;-) A tak BTW: ta żałosna stepka, patrząc szerzej na ogólną sytuację, niestety nawet dla laika pachnie tanią propagandą. Tak się kupuje głosy wyborców. Czy to w spółkach, zakładach, rządach. Potrzebna tylko przynęta. Tu mamy cudny obiekt "X" na pochylni i szum w koło niego. Nieważne jak, byle mówiono...

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
13-07-18 17:15  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

O kurczę, tyle tu słodyczy, a ja cukrzyk... wprawdzie "pigułkowy" klasy B, ale jednak :-)

 
08-08-18 19:42  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Artykuł mocno tendencyjny, co jednak nie zmienia faktu, że ktoś mocno przegiął, przerabiając w Photoshopie, tudzież innym programie graficznym, certyfikat wydany Hucie Stalowa Wola podmieniając nazwę huty na "Stocznia Szczecińska". Sądy sądami, kary karami, ale niesmak i nadwątlony autorytet marki pod nazwą Stocznia Szczecińska, zostaną...

Link do artykułu:
Fałszywy Certyfikat

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 29 z 73Strony:  <=  <-  27  28  29  30  31  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024