KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-06-18 06:37  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Raziel_3, to, że wylicytowałeś i kupiłeś coś dużo taniej, nie oznacza, iż może to być gorszej jakości. Chyba, że sprzedający zaznaczy to wcześniej i opisze na czym wady polegają.
Pan Answer zgadza się ze mną, czy znowu uzna to za hejt?

--
serwusik

 
15-06-18 07:42  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Ja kupiłem tam już 2 modele. Z pierwszym wszystko idealnie, z drugim długo czekałem na wysyłkę ale w sumie dotarła. Biorąc pod uwagę ceny nie ma co się czepiać. Liczba pozytywnych komentarzy też jest ok. Ja będę kontynuował zakupy u nich.

 
22-06-18 06:35  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mam podobne doświadczenia jak daniello86 kupiłem już w sumie 3 modele i nie było żadnych problemów... a cena, wiadomo, czyni cuda! ;)

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
23-08-18 09:37  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Michał 

 

Uważam, że to konto to bardzo dobry zabieg marketingowy. Z obserwacji wynika, że co jakiś czas pojawiają się oferty licytacji od złotówki pewnej grupy modeli kartonowych. Wiadomo, iż na wysyłkę potrzeba poczekać ale taki P.11 wygląda znakomicie i sam przymierzam się do zabawy w licytację paru modeli od nich, kiedy mi się w życiu uspokoi i będzie można w końcu coś skleić, ba, może nawet odważę się założyć relację bo na początek dla takich osób jak ja, Allegro i wycinamy_pl to świetna sprawa i tak jak piszę mój przedmówca, za cenę wylicytowanego połowę taniej modelu nie ma co narzekać, jeśli pojawiają się drobne niedociągnięcia. Pozdrawiam Was serdecznie

 
26-08-18 13:24  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Czy wszystkie modele na wycinamy_pl to cyfra??
Pzdr

 
26-08-18 15:13  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Nie , nie wszystkie . Ostatnio zakupiłem trzy lotniskowce -Hiryu , Weser oraz Graf Zeppelin.
Dwa pierwsze modele to offset , natomiast Graf Zeppelin cyfra jak mi się wydaje .
Dodam ,że modele otrzymałem bardzo szybko.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
14-09-18 13:49  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

A czy ktoś za numer telefonu do nich, bo ten podany na allegro jest niepełny, albo błędny i odrzuca mi go. Nie mam żadnych odpowiedzi na maile. Udało mi się skontaktować z Answerem, który potwierdził, że przesyłka zostanie nadana w następnym tygodniu i nic poza tym. Ani dlaczego tak późno, ani dokładnie kiedy. Zrobiłem większy zakup i jestem za to karany, bo z tego co czytam pojedyncze zamówienia wychodzą na czas.

 
15-09-18 01:51  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Janka12   

To allegro zawsze było trefne jakieś

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024