KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-04-17 21:04  Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
barwa73 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Koledzy.

przestrzegam przed zakupem modeli u tego sprzedawcy. Koleś niepoważny, nie odpowiada na maile, telefonu nie odbiera. Ma atrakcyjne ceny, ale ma też "gdzieś" niektórych kupujących. Szczególnie tych, którzy dość tanio wylicytują jakiś model. Po prostu gość nie odpowiada...
Oszczędźcie sobie nerwów i nie licytujcie u tego kogoś..
Popatrzcie na komentarze.. Ja się tka dałem zrobić - a wam nie życzę.

--
Pozdrawiam serdecznie,
Bartek

 
23-04-17 21:57  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Dzięki za ostrzeżenie. Zastanawiające, że mają w ofercie tylko modele Answera.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
25-04-17 23:15  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Bo to jest Answer, poważnie.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
26-04-17 15:17  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Szanowny Panie,

poprosiliśmy osobę zajmującą się wysyłką o sprawdzenie sprawy.
Proszę o informację w jakim momencie został Pan nabity w butelkę? Dokonał Pan zakupu 13 kwietnia o godz. 20,35. Nasze aukcje oznaczone są statusem 10 dni do wysyłki, co oznacza, że wysyłka powinna nastąpić 25 kwietnia (po dordze były jeszcze święta).

Wysyłka została nadana 24 kwietnia, więc wszystko odbyło się zgodnie z zapisami.

Otrzymał Pan również odpowiedź na maila z numerem wysyłki, fakt, że numer był w pierwszym mailu z błędną cyfrą, ale później dostał Pan poprawkę i widać było, że nadanie nastąpiło terminowo.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
30-05-17 16:43  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Witam, nie wiem czy mogę się podpiąć pod temat,

Zakupiłem kilka modeli na allegro u użytkownika wycinamy_pl, jeden z modeli był nie taki jak trzeba (inny niż zamawiałem). Pisałem maile do sprzedawcy i cisza.
Drogi Answerze, proszę się jakoś odnieść do tej sytuacji.

pozdrawiam

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
02-06-18 23:08  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Bodek   

MiG-31 Foxhound skala 1:33 Hobby Model
(7327445759)
kupiłem 8 maja 2018. Zapłaciłem od razu
do tej pory modelu nie otrzymałem
Otrzymałem T-64, zakupiony 2 dni później.
Zero kontaktu, zero reakcji

 
11-06-18 23:25  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja kupiłem (i nadal kupuję) juz kilka razy i poki co bez zadnych problemów. Ostatnią paczke dostalem 2 dni po dokonaniu wplaty. Wczesniej nawet jakis gratis sie strafil. Z czystym sumieniem mogę polecić.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
12-06-18 21:01  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No a ja zawsze trafiam na drugi, w zasadzie to chyba nawet trzeci sort. Modele przynajmniej dla mnie jako karton do podklejania. Makabryczne przesunięcia druku. Może mam pecha zwyczajnie. Jak wiadomo odnośnie mojej osoby to kupuje japońce pływające. Może latadła mają więcej szczęścia.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
13-06-18 08:36  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Kiedyś kupiłem Taiho, jakiś czas temu ET 22, i nie miałem problemów z wysyłką.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
13-06-18 16:28  Odp: Przestrzegam - allegro "wycinamy_pl"
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jakość tych z Allegro to inna sprawa. Ja nie spodziewam sie cudów, jeśli kupuję za 70 zl model ktory normalnie kosztuje 199. Nikt nie daje za darmo. :-) Spodziewam się wad.
Ale bywa roznie. Na przyklad kupilem IJN Nachi i nie ma problemow z drukiem, a innym razem kupilem T-64 i tam co płaszczyzna to inny odcien zieleni. :-)
Ale zawsze licytujac mam to na uwadze. Pojazdy i tak waloryzuję wiec tego typu problemy nie przeszkadzaja mi, za to czesto moge kupic cos o wiele taniej.
Niektore modele, jak Su-7, dostaje jeszcze zafoliowane.
Jak cena idzie za wysoko to odpuszczam i tyle.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024