KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
15-03-17 06:45  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli musze szukać nowego wstawiacza i przewalić kilkadziesiąt wątków?! A jak wyglada temat u globalnych potentatów: np. Flicker, Pinteres, Google itp?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
15-03-17 06:53  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Co? Kolejny?...
To Lexington i Pospieszny poooszedł.

Już poprzednim razem starałem się, jak mogłem, uzupełniać relacje - gdy padł imageshack.
Teraz już raczej tego nie zrobię. Po prostu szkoda mi czasu.
Trzeba będzie powoli rezygnować z pokazywania na forum.
Niektórzy moi serdeczni znajomi pokazują swoje dzieła na Facebooku i chyba też tak zacznę robić.
Walka z hostingami jest bezcelowa. Za chwilę zniknie Photobucket, i co wtedy? Lub podmienię zdjęcia w relacji, a za pół roku znowu znikną.
A jeżeli mam opłacać - nasz - forumowy serwer, to również mi się nie opłaca.

Współtworzę Kartonową Kolej i nie żałuję, że w nią pakuję. :-) Ona zostanie do spraw kolejowych. A żagle wylądują na Facebooku. Czy gdzieś. :-)
Tam również mam szersze pole do interakcji z moimi odbiorcami.

Buziaczki.

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
15-03-17 08:02  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Awatar powrócił ale zdjęcia nie....

--
Pozdrawiam Darek

 
15-03-17 08:29  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Jakby nie było wymogu miniaturek, to najchętniej bym wrzucał po prostu z googla.
Już czasy Internetu na modemach 56.6k minęły, czy większe zdjęcie znacznie by spowolniło?

Post zmieniony (15-03-17 08:30)

 
15-03-17 09:07  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Jakby to były zdjęcia po konwersji, nie większe niż 200kB na sztukę to w dobie dzisiejszych łączy nie byłoby dramatu na pewno.
Na forum http://www.skyscrapercity.com/ limit to 10 zdjęć na posta i rozdzielczość nie większa niż bodajże 1280x800. Moderatorzy pilnują i jest porządek. Zdarzają się wątki gdzie na jednej stronie jest ponad 100 zdjęć, wówczas ładują się dłużej, ale to przykład ekstremalny.

 
15-03-17 09:19  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Na forum "Odkrywcy" regulamin określa wstawianie zdjęć tylko 200kb i max wielkości 1024x800 pikseli.

 
15-03-17 14:57  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pingwiniasty a jak facezbok padnie (a chodzą słuchy, że zwijają żagle na rzecz czegoś innego) to połowa ludności Świata popełni zbiorowe samobójstwo :-D

Akurat, w moim mniemaniu, facezbok to najgorsze z możliwych miejsce do prezentowania czegokolwiek, a interakcja jest dalece odmóżdżająca i nieergonomiczna: Like za like itp...

Hostingi i portale socjalmediowe, to chwilowe zabawki i jak wszystko będą miały swój koniec.

Pytanie co dalej, bo tu nie chodzi o miejsce na serwerze tylko o transfer danych, z tego co sie orientuję.

Dodatkowo chyba silnik forum powoli zaczyna przegrywać próbę czasu i trącić myszką. Niestety ale bez wewnętrznego hostingu zdjęć to daleko nie ujedziemy :-(

Z jednym się muszę z Pingwiniastym zgodzić: renowacja powiedzmy 50 wątków po min 10 zdjęć każdy, to tytaniczna robota. A przytoczyłem bardzo optymistyczny wariant. Co relacjami, z niekiedy, dziesiątkami i setkami zdjęć? Pomijam fakt uporządkowania i odtworzenia takiego archiwum. Czas i energia w gwizdek...

A to się przełoży na mniej relacji, galerii, zwiększenie ilości wątków kanapowych, kłótni i ostatecznie agoni...

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
15-03-17 15:49  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Pomyślałem o prostszej opcji, zamiast wstawiać zaginione zdjęcia, i edytować każdy post. Na którejś z działających stron z hostingiem wrzucić zdjęcia z dysku, i podlinkować na końcu relacji ;)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
15-03-17 16:27  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Półśrodek, ale jest to jakieś rozwiązanie :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
15-03-17 18:20  Odp: [P] Co się dzieje z Wstaw.org?
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I znowu działa!!! Kamień z serca :-)

--
Pozdrawiam Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024