KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 50Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
03-04-18 11:01  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Póki co:

http://www.piorin.gov.pl

Innym razem wiecej, bo nie mam czasu.

Cały wic z tą stroną polega na tym, że, jak klikniesz w > sygnalizację,< to ukaże Ci się mapa Polski z podziałem na wojewodztwa. W tej chwili nic się nie dzieje w zakresie ochrony drzew owocowych, więc nie ma danych, ale , gdy drzewa zaczną wegetacje i klikniesz w Trójmiasto, czy też w Woj. Pomorskie pojawi Ci się napis, jakie szkodniki w danym rejonie się pojawiły.

Napis tłustym drukiem KOMUNIKAT AKTYWNY jest dowodem na to, że trzeba działać.

EDIT:
Nie zapominajcie o pszczołach.
Oprysk przeprowadzamy dopiero, gdy ostatnia pszczółka nie odleci do ula, bo nawet jeżeli jest to środek grzybobójczy, to ona i tak zginie, gdyz rój nie wpuści ja do ula, gdyz będzie smierdziała chemią i padnie, dlatego też wielokrotnie opryski przeprowadzałem przy latarce.

Post zmieniony (03-04-18 12:19)

 
25-04-18 21:15  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

 
26-04-18 07:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jest tu gdzieś Akra ?

Bo w Krakowie znowu atakuje ćma bukszpanowa, u mnie pod blokiem ogołociła juz kilka małych krzaczków, a wiatry wieją południowo - wschodnie, więc do Szczecina dofrunie i Akrze pozostana tylko wspomnienia po bukszpanie koło garażu ....

Post zmieniony (26-04-18 08:01)

 
26-04-18 09:05  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

He he he, moje bukszpany wciąż wyglądają pięknie. A w Szczecinie gdy już wieje, to praktycznie zawsze z zachodu (nie wiem dlaczego tak jest, ale to fakt) więc kicham na krakowską ćmę, choćby i bukszpanową :-)

Swoją drogą owe zachodnie wiatry często pomagają mi w planowaniu wolnego dnia. Moja dzielnica leży na tzw. Wzgórzach Warszewskich, a mój dom jest w pierwszej linii od południa. Dzięki temu z okien na piętrze widzę odległe o kilkanaście kilometrów Niemcy, a konkretnie ichnie wiatraki elektryczne - gdy się nie obracają, widać nawet poszczególne płaty śmigieł!

Ja jednak patrzę nie na wiatraki, ale na "niemieckie niebo", hen na zachodzie. W Szczecinie może lać, ale gdy na horyzoncie widzę czyste niebo to mogę być pewny, że za 2-3 godziny także nade mną zaświecie słoneczko. I "versa versa" - ciemne chmury nad Niemcami wkrótce zameldują się nad moją głową :-)

A propos Twoich botanicznych kłopotów. Janusz Meissner napisał we wspomnieniach o ziemianinie który mu skarżył się (lata dwudzieste) na swoje ogrodowe rośliny: "Podliewam i podliewam, a te chaliery ani róść ani kwiść nie chcom" :-)

 
26-04-18 09:30  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

ZbiG: "Unia Jewropejska zabrania zabijania wszelkich stworzeń".

Ojej, przyjacielu kochany, chyba wbrew swoim abstynenckim przekonaniom musiałeś jednak dzisiaj coś mocnego wypić? Na trzeźwo takiej bzdury byś nie napisał!

 
26-04-18 09:41  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ryszard.

Przy tym helikopterze, należałoby jeszcze dokoptować slomiane wysiegniki na uzbrojenie, a jak już będą wysiegniki to przywiazać sznurkiem od snopowiazałki widły, jako uzbrojenie, a z przodu namalować ,, OT ,,

Post zmieniony (26-04-18 09:41)

 
18-06-18 13:46  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Wygląda jakby ktoś ogołocił półki Ryszardowi i MARIUSZOWI.

--
serwusik

 
19-06-18 21:38  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Nie wszystkie odleciały - jeszcze trochę ich gniazduje :-)

 
20-06-18 08:11  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Druciano-szpagatowa kolekcja:-)

 
21-06-18 12:33  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hej DInozaury, z szacunkiem całym melduję, że chyba osiągnąłem dojrzałość parę miesięcy temu do bycia vice :-) Lat 50, rocznik 1968 (luty), obecny na forum chyba już z 17 lat., zlepiający modele od 1974 roku. Mieszkam sobie w takim miasteczku Siedlce. ozdrawiam Was wszystkich razem i każdego z osobna!

--
MacGregor

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 50Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024