KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 22Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
22-03-18 14:59  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Nie bądźmy pesymistami. Czasy są ciężkie więc jak pensja spływa to człowiek odżywa :)

 
22-03-18 17:29  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak, odżywa na 10 sekund. W kwietniu dostanę ostatnią pensję za L4. Około 1700. Potem, jeśli przyznają świadczenie, będzie jeszcze mniej. Jak już wspomniałem, przez przygodę z firmą remontową wpadłem w długi. W tej chwili nie mam na raty do santandera. Jak pozapłacam prąd, gaz i telefon, zostanie mi 2 zeta, a jeszcze czynsz... Tak więc ta moja pensja to na moim koncie na gościnnych występach raczej.

--

 
23-03-18 20:35  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Może i tym razem koledzy forumowicze zechcą wesprzeć choć drobnym datkiem. Wiele symbolicznych kwot może uzbierać sporą sumę a i dobry uczynek w Wielkim Poście zaprocentuje :)

 
11-04-18 20:04  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Jak zakończyło się posiedzenie komisji? Przyznali Ci świadczenie?

 
12-04-18 00:02  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pani doktor orzecznik przyznała mi świadczenie na 6 miesięcy. Musi to tylko zatwierdzić (lub zawetować) orzecznik główny, z czego ja się mogę odwołać. Czekam na decyzję, ma przyjść na dniach pocztą. Badanie rezonansu, niestety najszybszy termin był 10.04, niestety w przychodni, gdzie automat przyjmował pacjentów poniżej 120 kilo. Ja mam 198 wzrostu, choroba, ból, mało ruchu, niestety ważę 131, więc muszę na nowo kombinować z terminami badań gdzie indziej. Mogę mieć za tydzień, ale teraz 370 pln nie urodzę. Gdybym nawet urodził, to bym se pewnie część zaległości spłacił. Tak, czy siak czeka mnie katastrofa ekonomiczna. Chyba, że cud jakiś nastąpi dla mojej rodziny. Ja po ludzku już nie mam zbyt dużo sił, ani nadziei. Ale dzięki, że kogoś jeszcze mój zakidłany los obchodzi.

--

 
26-04-18 01:47  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Potrzebuję namiary z terenu Śląska, najlepiej z Gliwic:
a) prawnik- niedrogi/darmowy- nie mogę tu już mieszkać, nie mam gdzie iść, dokąd, coś muszę zrobić, macie namiary na kogoś takiego?
b) psycholog/psychiatra- mam znowu nawrót myśli samobójczych, nikogo kto by wspierał, któregoś dnia nawalę się i odejdę, może zdążę sobie pomóc...
Na serio, błagam o pomoc, kontakty, nie umiem tu już żyć, nie mam gdzie iść, nic, tylko się pochlastać... Ktoś coś????

--

 
26-04-18 16:08  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

NE PODDAWAJ SIĘ!

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
27-04-18 00:04  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
GrzechuO   

Zanim zrobisz cokolwiek głupiego - zadzwoń: 800 70 2222

To numer do Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym.
Działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
W Centrum Wsparcia dyżurują psychologowie.
Można tam uzyskać wskazówki co do odpowiednich placówek specjalistycznych w danym regionie kraju, w których można otrzymać bezpośrednią pomoc.
Więcej tu:
https://liniawsparcia.pl

W wyznaczonych godzinach w Centrum pełnią dyżury także specjaliści: lekarze psychiatrzy, prawnicy oraz pracownicy socjalni.
Tutaj grafik dyżurów:
https://liniawsparcia.pl/grafik-dyzurow-specjalistow-home/

W ostrym kryzysie zawsze możesz zgłosić się do najbliższego szpitala albo wręcz na Policję.

Idź do którejś z Poradni Zdrowia Psychicznego - na szybko w Gliwicach wygooglowałem to http://rynekmedyczny.polki.pl/Poradnia_zdrowia_psychicznego,Gliwice,%C5%9Bl%C4%85skie,p,FLOPPZVDHKN,1

W najgorszym razie ktoś powinien Cię pokierować dalej.

Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy korzystałeś ze świadczeń pomocy społecznej (innych warunków raczej nie będziesz spełniał - swoją drogą nawet tutaj nie mogło się obyć bez biurokracji i "selekcji"...), to możesz skorzystać z Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej - tutaj wykaz dla Gliwic:
https://bip.gliwice.eu/nieodplatna_pomoc_prawna


21.03. pisałeś, że będziesz miał spotkanie z pracownikami Ośrodka Interwencji Kryzysowej - psychologiem i prawnikiem.
Byłeś?
Co Ci powiedzieli?
Co z upadłością konsumencką?

Jutro spróbuję dowiedzieć się "po linii" quasibranżowej, jaką pomoc można uzyskać w ośrodkach pomocy społecznej - dam znać.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
27-04-18 01:02  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki. Jestem tu zaszczuty w tym domu. Nie mogę tu mieszkać, nie mam gdzie, ani za co iść. Jak mawiał mój ś.p. ojciec- i tak g#wno i tak nas#ane... Jutro zadzwonię. Muszę się gdzieś wygadać, sorki, że Wam tu doopę trooję...

--

 
04-05-18 17:31  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzwoniłem pod ten numer linii wsparcia. Same ogólniki. Same pitu pitu, że się o pana niepokoję i wyślę panu karetkę i zawiną pana do szpitala psychiatrycznego. Nie to, żebym chciał cos zrobić, mam po prostu doła, chciałem pogadać. Takie pitu pitu to mam codziennie w domu. Trudno, muszę to zdławić w sobie SAM.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 22Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024