KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 50Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
17-01-18 15:31  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Nooo :) To niech się odzywa bo na Niego naślę ;)))

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
17-01-18 20:33  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Ostoja to proszę i mnie wpisać jako vice 1965 rok będzie jednego więcej
Pozdrawiam

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
17-01-18 21:12  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wpisany, proszę o podanie miejscowości zamieszkania.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-01-18 16:22  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 



Post zmieniony (19-01-18 20:24)

 
18-01-18 16:44  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeszcze żyję i przebieram nogami,więc nie ma na co utyskiwać.Raz jest lepiej,raz gorzej ale to efekt wieku i chorób które mnie dopadły.Cieszę się,że czasem myślimy o sobie,życie jest takie krótkie.Pozdrawiam więc całą Rodzinę Kartoniarzy.Jeśli jeszcze będę na siłach to na pożegnanie kartonu postaram się coś skleić.Po pięćdziesięciu pięciu latach klejenia czas odpocząć.Tym bardziej,że łapki zaczynają się trząść.Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (21-02-18 17:51)

 
18-01-18 17:09  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Ostoja Oświęcim

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
01-02-18 18:48  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Czy są jeszcze dostępne plakietki Kartonowych Dinozaurów ?

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-02-18 21:35  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Bardzo mi przykro ale nie mam ani jednej sztuki wolnej. Poprzednio zrobił je kolega Koszałek, może się zlituje i jeszcze zrobi. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-02-18 23:27  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Szkoda. W takim wypadku muszę przejść do planu B :) Już od jakiegoś czasu męczy mnie taki pomysł. Mój kolega robi różne nadruki na koszulkach i chciałem zrobić sobie taką ,,służbową" i zamieścić na niej znak Kartonowych Dinozaurów (skoro nie mogę przypiąć znaczka). Co prawda rzadko bywam na konkursach, ale byłby to taki strój ,,służbowy" z tym znaczkiem, loginem i awatarem z forum. Tylko te prawa autorskie ;) Trzeba by jakiś wniosek napisać o udostępnienie, albo cóś ;)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
02-02-18 07:48  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A ja takową mam. Wiosną na masca silnika samochodu też mam zamiar przykleić naklejkę Kartonowych Dinozaurów, niech się ludziska głowią o co w tym wszystkim chodzi.
Acha, na drzwiach samochodu mam przyklejone forumowe naklejki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 50Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024