KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-01-18 17:34  [P] Kiedy nowy KA?
alabama25   

Witam serdecznie, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was ma może informacje co do terminu ukazania się nowego nr. ze Stegny. Pisałem już dwa maile (na ten nowy), ale nie dostałem zwrotki.

Pozdrawiam

 
12-01-18 18:29  Odp: [P] Kiedy nowy KA?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Próbowałeś dzwonić ( 55 ) 247 75 17 ? ; )

 
12-01-18 18:34  Odp: [P] Kiedy nowy KA?
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No po prostu macie poklejone wszystkie zapasy i na gwałt potrzeba nowego modele. A po co dzwonić jak będzie to będzie. Można losowo wybrać z tego co było. Panierka tylko będzie inna.

 
12-01-18 19:21  Odp: [P] Kiedy nowy KA?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

ABC skleiłeś kiedykolwiek jakiś model z tego wydawnictwa, jeżeli nie to sklej, a może rozjaśni ci się w głowie dlaczego są ludzie co czekają na nowe modele z tego wydawnictwa mimo, że mają sporo modeli.
Dla mnie akurat nie podawanie jaki będzie następny model jest fajnym pomysłem, bo te kilka miesięcy czekania jest zupełnie inne niż gdybym od razu wiedział, że będzie to Me-110, Me-109, Hellcat itp.
Może być powtórka tematu w innej wersji i malowaniu, ale może i być niespodzianka, czyli całkowicie nowy model wcześniej nie wydany... i to jest OK.
Sporo ludzi czeka w podobny sposób na kolejne modele z Kartonowej Kolekcji tak jak kiedyś czekało się na nowe modele z Małego Modelarza.
Podobnie jest w modelarstwie plastikowym - ludzie mają dziesiątki, setki modeli, ale na modele pewnych firm czekają z podobnym zaciekawieniem i o tym rozmawiają na forach.
Dotyczy to tak samo fanów muzyki, sportu, filmów itd. chyba jest to oczywista i naturalna sprawa, że na coś się bardziej czeka i tym interesuje - nie dostrzegasz takich sytuacji ABC ?

 
12-01-18 21:04  Odp: [P] Kiedy nowy KA?
alabama25   

Witam.

Dzwonić nie próbowałem... Wolałem napisać tutaj z myślą, że może ktoś wie. Na początku XII odpisali, że będzie w połowie miesiąca. Kiedy się nie ukazał napisałem znowu i wtedy zdziwił mnie brak odpowiedzi, bo zawsze mail zwrotny był.


ABC nie wiem dlaczego zawsze taka g. burza jest jak się ktoś zapyta o Hala, ale pytam bo lubię ich modele. Idzie z nimi pogadać co do planów na przyszłe modele. Przykład: najnowszy nr. czyli kroplowy Spitfire...

Żeby nie było, że jestem tylko takim "Halowcem" to piszę też do innych wydawców ;-).

 
13-01-18 09:26  Odp: [P] Kiedy nowy KA?
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Modelarze, a tacy niecierpliwi :D

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
17-01-18 19:18  Odp: [P] Kiedy nowy KA?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No to kiedy : ))))) ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024