KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 22Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
01-01-18 19:30  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wpłaty niektórych Kolegów (przez gigantyczne KA) były trzycyfrowe, co mnie zupełnie zaskoczyło. Udało się zebrać wystarczająco, sporo dość. Jutro jeden lekarz, zastanawiam się nad powrotem do kręgarza, choć ze strachem, bo po którejś wizycie u niego nie mogłem dojść do przystanku a mój stan jakby się pogorszył, zobaczymy. Będę szedł do doktora Paściaka, który ma u nas opinię najlepszego w tym fachu, czekam w kolejce na najlepszego rehabilitanta. Terminy ma na marzec, ale ma też "liste rezerwową", gdyby ktoś wypadł z kolejki. No ale na to trzeba czasu. I kasy. Której wystarczy, dzięki Wam. Chciałbym już powoli wracać do pracy, psycha mi siada przy tej niełatwej konfiguracji małżeńskiej. Ale na razie jestem spokojny o kasę. Dziękuję, sprawiliście mi mega prezent. Mam nadzieję, że "karma" Wam zwróci wszystko, oczywiście pomnożone, zasługujecie na to.

Edith:
Miałem namiary na dobrego rehabilitanta, gość z Siemianowic, ale z tego co mówi siostra i szwagier- warto się telepać pół Śląska. Bierze stówę za wizytę Mój siostrzeniec miał problemy z postawą, gość go z tego wyciągnął. Problemem były terminy, pierwsze wolne były na połowę marca. Ale udało się z "listą rezerwową", jadę już jutro. Mam zamiar uniknąć operacji. Takie mam nastawienie psychiczne, wyjdę z tego!!
--

Post zmieniony (02-01-18 21:21)

 
04-01-18 20:02  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chłopie musisz wyjść, przecież tyle modeli jeszcze do sklejenia przed Tobą :-)

 
05-01-18 02:22  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No, Titanica muszę dokończyć. To chyba jedyny projekt, na który moja żona patrzy przychylnym okiem.

--

 
08-01-18 04:29  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Titanic wróci na forum, ogarnę tylko mój warsztat modelarski, ogarnę żonę, dzieci, życie, tyle Wam jeszcze chciałem pokazać, to nie takie proste, modele, żona wariatka, rodzina patologia i ja zeschizowany koleś z bez przyszłości... Coś przybyło, szkielet złożony, pokażę niedługo, cierpliwej ości...

--

 
13-01-18 00:28  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Vansen marzyciel marzy o zwykłym życiu bez bólu. Najnowszy terapeuta zaś mi stwierdził, że to nie dyskopatia. Podobno to zespół ucisku kręgosłupa lędźwiowego. Pierwsze spotkania nie przynosiły ulgi. Kolejne, dzisiejsze- gościu połamał mnie konkretnie, nie miałem sił na dojście do domu, miałem wrażenie, że zaraz walne się w trawe obok chodnika i tak se zostane, a co mi tam. Teraz w domu, siedzę, leżę, czasem gdzieś wstanę, ale czuję, że jakby zaczynało to wszystko schodzić. Mam nadzieję, że to się odblokuje. Od wtorku dalej zabiegi, mam taki plan- uniknąć operacji!!!! Trzymajcie kciukowce. A tym, którzy jeszcze nadal mailują w wiadomej sprawie- serdeczne dzięki!! Mam nadzieję, że MacGabrysiowi zebraliśmy wszystko, co potrzeba. Pozdro.

--

 
13-01-18 13:14  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dziękuję.
Moderacji za pozamiatanie śmieci.
Kolegom, za nieustanne wspieranie.
Moje wyjście z tej mojej sytuacji nie będzie takie proste, ale dzięki Wam się uda.
Ament.
--

Post zmieniony (17-01-18 03:11)

 
01-02-18 20:49  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Podałeś namiary do wpłat na rzecz fundacji. Dla przekazania 1% potrzebny jest jeszcze numer KRS. Czy to 0000037904 ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-02-18 07:49  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak, to ten numer.
Co do mnie samego. Pobiegałem sobie po terapiach manualnych, pobiegałem sobie po kręgarzu. Zapłaciłem jedną ratę kredytu. To tak w skrócie. Dalej siedzę na L4, mam 10.04 rezonans, po tym będę ustalać termin operacji. Za chwilę jeszcze wychodze do lekarza, ustalać jakąś rehabilitację na NFZ, alke nie robię sobie zbytnich nadziei. Psycha mi wysiada. Zero zrozumienia w domu, "bo ja się pobierałam ze zdrowym". Jak Wy byście sobie dali rade?? Bo ja zaczynam mieć dosyć. Wiem, muszę walczyć, iść dalej, coraz częściej myślę sobie, po co??

--

 
02-02-18 08:43  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Żeby forsa trafiła akurat do Vansena, nie wystarczy nazwa fundacji i jej numer. Trzeba w PIT napisać wyraźnie "Dla (imię i nazwisko)", inaczej pieniądze przejdą na ogólne konto fundacji.

Przećwiczyłem to przy okazji wpłat dla nieodżałowanego Syriusza.

 
02-02-18 10:02  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cel szczegółowy 22717 Szulc Zuzanna. To do tego KRS-u. Pewnie zamotałem, ale biore dane z profilu na FB, który stworzyła moja żona. Tam chyba jest pokręcone, nie ma tego KRS na przykład.
Ja, zapomniałem dopisać, chyba jednak będę mieć operację. Nic mi nie pomaga. Ćwiczę w domu też różne takie, raz przejdę cały chodnik wzdł€ż kamienicy, raz go biore na 4 odpoczynki.. Masakra, ból, że ja to ...

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 22Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024