KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 50Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
22-02-18 16:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Do mnie dotarł wczoraj, ale dopiero dzisiaj miałem czas żeby o tym napisać i oczywiście serdecznie podziękować :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-02-18 20:06  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Znaczek dotarł. Bardzo dziękuję :)
A żeby się nic nie zmarnowało to kawałek tekturki w którą był zabezpieczony też się przyda do jakigoś modelu. Modelarz kartonowy takie rzeczy zawsze wykorzysta :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

--

Post zmieniony (23-02-18 20:06)

 
25-02-18 11:05  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cieszę się :)

pozdr,
k.

 
28-02-18 08:30  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

A do mnie, kurcze, nic nie doszło.

--
serwusik

 
01-03-18 11:56  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ejże małolaty XXL, zyjecie jakoś, bo u mnie na osiedlu ciężko. Rano wyszedłem do sklepu i... poczułem smród i zaduch, tak jakbym siedział na kominie fabrycznym.
Gdy wróciłem do domu, chciałem przewietrzyć mieszkanie, niestety okno musiałem zamknąć, bo tenże smog naleciał do mieszkania.
Na pobliskim rondzie to było aż szaro od spalin i żadnego wiatru.

Post zmieniony (01-03-18 11:57)

 
01-03-18 12:06  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to współczuję. U mnie na szczęście tego problemu nie ma, a otoczenie miejsca w którym mieszkam to istny filtr powietrza. Z trzech stron las, a z czwartej co prawda w odległości około 300 m i za szosą, ale jest jezioro. A za nim znowu las :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-03-18 13:26  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Sopot się kłania z czystym powietrzem !
Nad samym brzegiem morza tak czyste i wyborowe, że w nadmiarze niczym "woda ognista" może aż zaszkodzić :-)

 
01-03-18 15:52  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dobra dobra, nie cieszta się na zapas. ,, Dobra zmiana ,, zaplanowała, że od 1 maja Sopot ma być przyłączony do Krakowa, więc kupta se maske antysmog :-))

 
01-03-18 16:53  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wszystkim zwolennikom przyłączenia Krakowa do Sopotu sopocianie mówią zdecydowanie NIE !

 
01-03-18 19:02  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie Kraków do Sopotu tylko Sopot do Krakowa....i ani kroku w tył.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 50Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024