KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 43 z 50Strony:  <=  <-  41  42  43  44  45  ->  => 
24-12-21 08:09  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Ciemnota w pełnym rozkwicie.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
24-12-21 17:16  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

TAGEZ222, czy Twoim zdaniem ci, którzy umierają tysiącami w szpitalach, umierają w wyniku powikłań?
Lepiej (tak myślę) szczepić się co tydzień, niż zdychać w szpitalu, albo mieć na sumieniu bliskich, których zaraziliśmy.

p.s. Wesołych, a przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

--
serwusik

Post zmieniony (24-12-21 17:19)

 
25-12-21 00:48  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
TAGEZ222   

Lelum tylko ile jest prawdy w statystykach.Pare miesięcy temu zmarł ojciec kolegi w hospicjum czerniak złośliwy wpisane Covid następne sąsiad z klatki rąk prostaty wpis Covid. Znam trochę lekarzy i wiem co niektórzy mówią i jak się szczepią. Dwa dni temu spokalem dawno nieniewidzinego kumpla i co gość z którym chodziłem do budy zaszczepił się parę miesięcy temu dwa razy nie ma w tej chwili całej ręki nikt nie wie dlaczego wdalo się zakarzenie martwica i amputacja 57 lat i kaleka ale nic się nie stało ma jeszcze druga więc 3,4, 5 itd dawka jest w drodze
A ty chłopie szczep się nawet codziennie przy sniadaniu, obieedzie i kolacji na zdrowie. Nie kwestionuje istnienia COVID ale to co się dzieje zaczyna być naprawdę smieszne n - fala n-dawka przypominająca itd więc włącz trochę myślenia, a nie tylko TVN lub TVP na zmianę

Mimo wszystko zdrowych pogodnych i wesołych Świat

--
Karton na wieki.

 
25-12-21 07:19  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nieważne co mówią lekarze, nieważne co mówią naukowcy, nieważne co mówią w TVNie, Ty wiesz lepiej.
Poczytaj trochę o tym, co jest w szczepionkach i jak działają. Ale korzystaj z fachowych, naukowych materiałów. Ze szkodliwych substancji, których ja się doszukałem, są w nich śladowe ilości glinu. Jeżeli używasz, np. dezodorantów w kulce, to w jednym "maźnięciu" jest tam tego kilkadziesiąt razy więcej. Tak, że nie ma o czym mówić.
Twierdzenie, że Twój znajomy stracił rękę przez szczepionkę, ma tyle samo sensu, jak twierdzenie, że ktoś się zaszczepił i dlatego wpadł pod samochód.
Poza tym zobacz ile dobrego zrobiły szczepionki przeciw ospie, odrze, gruźlicy czy polio. A na początku ludzie też panikowali i nie bardzo chcieli się szczepić.

--
serwusik

 
25-12-21 11:13  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
TAGEZ222   

Ogólnie szczepionki o których piszesz są. znane i przebadane od wielu lat szczepiłem sie ja i moje dzieci nie kwestionuje ich skuteczności. Natomiast na covida jest to wielki experyment i jeżeli chcesz to szczep się co parę tygodni lub miesięcy nie mając pewności co do skuteczności i długofalowych skutków ubocznych. Pojawi się wersja warszawwska, krakowska,wrocławska a nawet wólka pcimska mała i co jak dostępne szczepionki będą nieskuteczne i musisz szczepić się od nowa i od nowa nie mając pewności ile tego trzeba przyjąć. Stare ramole jak ja czy ty mogą experymentowac ile organizm przyjmie tego dziadostwa, ale taki 5 10 latek jaka masz pewność ze za ileś lat nic mu nie będzie po latach szczepień i experymentow. To co napisałem te 3 przykłady znam ich trochę więcej. Chłopie nie wierz bezdyskusyjnie we wszystko co mówią bo i tak całej prawdy się nie dowiesz na razie po prawie 2 latach zamykamy pół Europy na e-ntej kwarantannie , a jeszcze jedno Australia zamówiła kilkanaście dawek szczepienia na jednego ludzika więc będą za kilka lat zdrowi jak kangury, albo jak ptaki Dodo fifty-fifty.

Więc zdrowia trochę myślenia, dystansu (spółecznego)

--
Karton na wieki.

 
25-12-21 11:53  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Kolejny raz jak mantrę powtarzasz słowa "włączcie trochę myślenia"
Sugerujesz tym że tylko Ty myślisz i tylko Ty masz patent na prawdę?

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
25-12-21 20:06  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Rozmowa z radiem.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
25-12-21 22:31  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Wojciech Cięciwa   

Polecam wszystkim przeczytanie i zastanowienie się nad tym ...


--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
25-12-21 22:43  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Wojciech Cięciwa   

Lelum Polelum a wiesz Ty że do niedawna jeszcze większość szczepionek była dopuszczona do użytku warunkowo?
Tylko dlatego, że trwała panika to zarówno europejski jak amerykański urząd kontrolujący dopuszczanie leków do obrotu pozwoliły na użycie tych niesprawdzonych szczepionek?
Że nadal nie są znane efekty jakie wywrze długofalowo używanie tych preparatów?
Wiesz, że np.Niemcy za wszelką cenę chcą skorelować szczepionkę przeciw COVID ze szczepionką przeciw grypie i uczynić z nich szczepienie obowiązkowe?
I czy wiesz jaka wtedy będzie śmiertelność ?
I co najciekawsze - ponieważ szczepionki przeciw grypie są znane to wedle niemieckich specjalistów 'nie istnieje niebezpieczeństwo niepożądanych objawów'
I jeśli takie coś przejdzie będę pierwszym, albo jednym z pierwszych który złoży na komendzie zawiadomienie o próbie morderstwa na mojej osobie.
Szczepiłem się przeciw grypie 2 razy, pierwszy-i-ostatni. NIGDY WIĘCEJ!!!!
Przechorowałem 3 tyg z temperaturą 39 stopni (jak dla mnie i mojego organizmu to bardzo dużo - bo ciężka angina u mnie to temp około 38 stopni)
a dochodziłem do siebie po chorobie ponad pół roku. - Podziękuję za takie lekarstwa ....

--

Post zmieniony (25-12-21 23:13)

 
26-12-21 09:56  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Odprowadziłem na cmentarz trzech swoich byłych klientów. Mieli w d...e szczepienia.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 43 z 50Strony:  <=  <-  41  42  43  44  45  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024