KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 33 z 50Strony:  <=  <-  31  32  33  34  35  ->  => 
01-03-21 17:50  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Lelum ..... nie wiem, czy wiesz, że zarazę trzeba zaatakować nastepną zarazą... czyli tę zarazę w całej jej rozciąglości trzeba zaatakować szczepionką Astra Zeneca, której odmawiają nauczyciele ze względu na jej ujemne skutki, którą to Niemcy wycofują a nasi rzuntcy chcą wcisnąć nauczycielom, bo za inną ,tę lepszą trzeba drożej zapłacić a kasy nie ma, bo ją rozdano na zasadzie, czy się robi, czy się leży itd...

--

Post zmieniony (01-03-21 20:36)

 
02-03-21 13:12  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ryszard - fajny dowcip :-) Kolekcjonuję "kawały" ale tylko te naprawdę bardzo dobre, i mam je w osobnym pliku - nazbierałem ich już kilka setek. Przed chwilą dodałem ten od Ciebie ;-)

 
04-03-21 16:19  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Krakus, Astra nie jest chyba najgorsza, bo nasi już mówią o chińszczyźnie i ruskim Sputniku. Którą wolisz?

--
serwusik

 
04-03-21 20:50  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kilka miesięcy temu z rosyjskiej i chińskiej szczepionki w zachodnich medyjach robili sobie podśmie(ch)ujki.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
05-03-21 08:01  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

*******y ! Widzę, że sami specjaliści się wypowiadają !

 
05-03-21 11:58  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ja tam jestem już po pierwszej dawce Moderny. A co do sputnika i chińszczyzny to dopóki ich nie sprawdzą i zaakceptują europejscy fachowcy, uważam je za niepewne. Oczywiście nie zdziwię się jeśli ostatecznie któraś z nich albo i obie okażą się OK, no bo w końcu i w Rosji i w Chinach z pewnością jest mnóstwo dobrych fachowców oraz znakomitych laboratoriów, ale chyba lepiej czekać na potwierdzenie skuteczności przez niezależną od tych krajów instytucję.

 
05-03-21 21:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ja też po pierwszym szczepieniu (Moderna). Po trzech minutach dodzwoniłem się pod 989 i zostałem zarejestrowany na 27 lutego w Sopocie. .
Jedna córka też jest po szczepieniu (Pfeizer) a druga po Astra Zeneca. Z naszej trójki to tylko ja miałem pewne objawy następnego dnia po szczepieniu.

 
06-03-21 13:57  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ja nie miałem żadnych objawów - jakby nic mi nie wstrzyknięto. No, może gdy przez kilkanaście godzin po szczepieniu "wsłuchiwałem" się starannie w swoje ramią to czułem cień bólu, ale to był tylko cień. Podobno po drugiej dawce może być ciut nieprzyjemniej (jak to było u mojej ciotki z Poznania), ale gotów jestem podjąć się tego ryzyka :-)
Właśnie dostałem SMS potwierdzającego drugie szczepienie 25 marca (również w Poznaniu, oczywiście). No cóż, widać Szczecin leży zbyt daleko od Warszawy, żeby tam o nim pamiętano...

 
06-03-21 15:09  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
ROBO 

 - 10

...ja tam objawów nie ma ,bom takowej szczepionki nie brał i raczej nie będę brał no chyba,że mnie zmuszą siłą :)

- zdrowia :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
06-03-21 21:25  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Witam kolegę Andrzeja Dudy, który powiedział "Nie szczepię się na grypę, bo nie" (argumentacja nie do zbicia!).
P.S. Trzy dni temu ojciec kolegi z pracy zmarł na Covid. Lat 69. Nie był zaszczepiony. Oby tobie się to nie przytrafiło!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 33 z 50Strony:  <=  <-  31  32  33  34  35  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024