KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
15-12-17 20:06  Odp: Iskra MM 11/1963
PiotrS. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 1

Akra: przeczytaj proszę jeszcze raz swoją wypowiedź, a nie próbuj udowadniać że masz jedynie słuszną rację.

--

 
16-12-17 18:39  Odp: Iskra MM 11/1963
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Piotrze, niczego nie chciałem udowadniać. Jeśli ktoś jest winny tego zamieszania, to tylko redakcja MM.

Halogen: OK, cofam chłopca. Niech będzie "Odczep się ode mnie, chłopczyku". PO PROSTU PRZESTAŃ SIĘ DO MNIE ODZYWAĆ.

 
16-12-17 21:42  Odp: Iskra MM 11/1963
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak widać moja diagnoza była Akra idealna - nie spuściłeś z siebie powietrza,a wręcz przeciwnie nadmuchałeś się jeszcze bardziej, czego przykładem jest ostatni wpis.
Człowiek kulturalny, dobrze wychowany zrozumie, że może się pomylić, że coś nie wypada, że może warto jednak napisać - rzeczywiście niepotrzebnie się uniosłem i użyłem określenia DROGI CHŁOPCZE - przepraszam.

Ale gdzie tam, więc powtórzę ci jeszcze raz jak nie zrozumiałeś - DROGIEGO CHŁOPCA, CHŁOPCZYKA poszukaj sobie w najbliższym otoczeniu !
I nie dopisuj już nic więcej, bo i tak już się skompromitowałeś maksymalnie.

Post zmieniony (16-12-17 21:44)

 
16-12-17 22:33  Odp: Iskra MM 11/1963
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piotrek, szkoda strzępić ryja jak to mawiał Z. Stonoga.... Dobrze wiesz, że na hasło "Passer..." lub "Halogen' niektórzy reagują jak alergik na roztocza i nic w tej kwestii nie zmienisz... Olej to stary bo szkoda nerwów ;)
Pozdrówka z jak zawsze słonecznego Poznania ;)

--

Post zmieniony (16-12-17 22:34)

 
17-12-17 09:41  Odp: Iskra MM 11/1963
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jaroslav jest dokładnie tak jak napisałeś, ale są momenty, że trzeba dać odpór.
Bardzo miło wspominam ostatnią wizytę w Poznaniu, terminarz był napięty, ale niezmiernie się cieszyłem, że udało mi się spotkać w Cytadeli na waszym WLKP, szkoda, że akurat nie spotkaliśmy się.
Również pozdrawiam z chwilowo smogowej Łodzi : ) !

 
17-12-17 22:25  Odp: Iskra MM 11/1963
Edekyogi 

 

Panowie!
No gorzej niż w piaskownicy!!!
Przypomnę pierwszy wpis Kalafiora w tym wątku: "Na stronie Mojehobby.pl dostępny jest model Iskry ..."
A już trzy strony bijecie pianę - i o czym?
Dajcie sobie na wstrzymanie. Święta idą. Pomóżcie lepiej żonom choinki ustawiać, karpia skrobać, jarzynki na sałatki obierać, bigos mieszać, itp, itd
Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt!!!

 
17-12-17 22:48  Odp: Iskra MM 11/1963
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

abo dla wszystkich uczestnikow tegoz tudziez tematu, i tych dobrych i tych jeszcze lepszych:

LEWATYWA !

lekarstwo na wszystko

Panowie, czy to znaczy, ze jak kupie se na alegro abo ibeju jakiego pirata, abo zasysne model abo ksiazke, to przyjda po mnie w nocy ?

;)))


Oczywiscie lewatywa rowniez dla mnie, zeby nie bylo, zem zdrowszy umyslowo od tutejszych bywalcow.

Post zmieniony (17-12-17 22:56)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024