KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
15-12-17 11:01  Odp: Iskra MM 11/1963
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

killy9999: Dlaczego miałem nie wierzyć ofercie podanej OFICJALNIE PRZEZ REDAKCJĘ MM? Tym bardziej, że jak dobrze wiesz, w necie jest sporo ofert "reprintów", o których wiele razy na Konradusie pisano (słusznie!), iż są pirackie.
Nie jestem duchem świętym żeby wiedzieć, iż MM podaje nieprawdziwe informacje na swojej oficjalnej stronie. Na jakiej podstawie miałbym tak sądzić?

Sven: Ark Royal (ten drugi) nie był reprintem, tylko przerysowanym komputerowo (z niewielkimi zmianami) moim modelem sprzed wielu lat.

 
15-12-17 11:08  Odp: Iskra MM 11/1963
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Akra, przecież napisałem że "wygląda" na reprinta, co nie znaczy że nim jest, wszyscy wiedzą czym jest. A różnica w stosunku do reprintu Arromanchesa? Aro jest też przerysowany komputerowo z jakimiś zmianami, min nowa grafika.

--

Post zmieniony (15-12-17 11:11)

 
15-12-17 11:18  Odp: Iskra MM 11/1963
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Sven, ja też napisałem tylko że "wygląda", a lawina i tak na mnie poleciała ;-)

 
15-12-17 11:35  Odp: Iskra MM 11/1963
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Nie jestem duchem świętym żeby wiedzieć, iż MM podaje nieprawdziwe informacje na swojej oficjalnej stronie. Na jakiej podstawie miałbym tak sądzić?

Akra, nie trzeba być duchem świętym, trzeba pomyśleć która z dwóch alternatyw jest bardziej prawdopodobna:

1. Redakcja MM nie jest zbyt solidna i panuje w niej delikatny bałagan
2. Duży i znany sklep wprowadza do obiegu towar nielegalnego pochodzenia.

Dla mnie jest jasne, że w MM jest bałagan a MojeHobby to nie jakaś anonimowa osoba na OLX tylko legalny podmiot gospodarczy, więc wybór pomiędzy tymi dwoma opcjami uznałem oczywisty. Ale w porządku, rozumiem że mogłeś tych rzeczy nie wiedzieć i dla Ciebie nie był.

> ja też napisałem tylko że "wygląda", a lawina i tak na mnie poleciała ;-)

Napisałeś też o "bezczelnym piractwie". To mocne i jak widać zupełnie bezpodstawne oskarżenie. Nieładnie jest oskarżać innych w taki sposób. Wypadałoby pewnie napisać "przepraszam, pomyliłem się", a nie atakować osoby kwestionujące to co napisałeś.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
15-12-17 11:53  Odp: Iskra MM 11/1963
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Oj tam oj tam, Akra trochę zbyt impulsywnie zareagował. Typowe symptomy człowieka którego nie raz próbowano już wych..ać i zasadniczo jedna ręka z gardy automatycznie wykłada sierpa na szczękę :) Ale fakt, czasem jednak warto przed wypuszczeniem pięści wziąć głębszy oddech i czekać na rozwój sytuacji schowany za gardą;)

Dziękuję za informację, że to najprawdopodobniej w pełni legalne reprinty od redakcji MM. Również uważam, że MojeHobby nie bawiłoby się w takie nieciekawe zagrywki jak drukowanie piratów. Ahoj.

 
15-12-17 16:20  Odp: Iskra MM 11/1963
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Akra w sposób rzeczowy i grzeczny zwróciłem ci uwagę, że możesz się mocno mylić - niestety to raczej ty się wszystkich naokoło czepiasz - wystarczy poczytać to co piszesz.
No, ale przecież z tytułu tego, że masz rozdęte do gigantycznych rozmiarów ego nie ma prawa nikt ci zwrócić uwagi, przepraszam - czepiać się ciebie. Otóż mylisz się mocno po raz kolejny, więc proponuję profilaktycznie - spuść z siebie troszkę tego powietrza.

I jeszcze jedno proponuję, a byś sobie we własnym otoczeniu poszukał DROGIEGO CHŁOPCA i więcej nie zwracał się do mnie w takim stylu.

 
15-12-17 18:35  Odp: Iskra MM 11/1963
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

"No, ale przecież z tytułu tego, że masz rozdęte do gigantycznych rozmiarów ego"
Przyganiał kocioł garnkowi:]

 
15-12-17 18:52  Odp: Iskra MM 11/1963
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

3,2,1... :))))))))

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
15-12-17 19:16  Odp: Iskra MM 11/1963
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kalafior masz na poparcie swoich wynurzeń jakieś konkretne cytaty, czy jak zwykle masz ból 4 liter, bo ja coś tam napisałem - spręż się trochę, bo pojawił się ten, który ciągle odlicza swój wystrzał w inny wymiar ?

 
15-12-17 19:54  Odp: Iskra MM 11/1963
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Czy te oczy mogą kłamać???


ps. Sory dopiero uczę się Painta... :))))))

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024