KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-11-17 15:38  Odp: Witam Wszystkich ;)
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Ja korzystam z flickr do wrzucania zdjęć - jestem bardzo zadowolony.

No i witaj na forum!

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
16-11-17 02:22  Odp: Witam Wszystkich ;)
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Hejohejo, cześć.

<głos_krystyny_czubówny>Osobnika chcącego dołączyć do gromady czeka nie lada wyzwanie - musi przejść specyficzny test. Jeden z członków stada wita śmiałka niezbyt przychylnie, sprawiając wrażenie iż nie jest on mile widziany. Reakcja kandydata podawana jest wnikliwej obserwacji i analizie - stado chce się upewnić, że wola przyłączenia się do gromady nie jest tylko przelotną zachcianką, która zniknie przy pierwszej trudności, lecz solidnym fundamentem, na którym można wybudować trwałe relacje. Metoda ta, choć niezbyt miła dla nowicjuszy, gwarantuje stabilność i w konsekwencji zapewnia przetrwanie stada.</głos_krystyny_czubówny>

;-)

--

Post zmieniony (16-11-17 02:34)

 
16-11-17 21:57  Odp: Witam Wszystkich ;)
zaharajka     

Witam wszystkich forumowiczów

 
21-11-17 17:14  Odp: Witam Wszystkich ;)
Panzer Looko   

dobre i myślę że prawdziwe :)

 
21-11-17 21:10  Odp: Witam Wszystkich ;)
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołgiem!
Myślę że 4TP z MM to idealny temat na powrót do modelarstwa. Model jest świetnie spasowany, mimo drobnych błędów merytorycznych wynikających ze stanu wiedzy o obiekcie w czasie projektowania a nie niedbalstwo projektanta. Jego doskonałe spasowanie wraz z ciekawą sylwetką sprawia, że wielu Kolegów po latach wraca do tego modelu (Sam mam w kolekcji kilka "czwórek" w różnych skalach zbudowanych w oparciu o tą wycinankę) i uważam, że słusznie bo:
1) Jest to bardzo dobre opracowanie.
2) Jest łatwy i przyjemny w montażu.
3) Jest to ciekawy kawałek polskiej historii.
4) Można go bez większej ingerencji w bryłę poprawić do obecnego stanu wiedzy na jego temat.
5) Dzięki naszemu serdecznemu Koledze- Mariuszowi vel "QŃ" można przy odrobinie cierpliwości zaopatrzyć go w pracujące gąsienice z pojedynczych ogniw ,dostępne do ściągnięcia tu na forum.
6) Można na naszym forum znaleźć sporo pomocnych relacji z jego budowy.
Zatem witam Cię serdecznie w naszych szeregach i do dzieła!
Zdrów!
PS: Nasz serdeczny Kolega Jurek "Jurgen" Janukowicz również opracował stosunkowo niedawno model PZInż-140. Z pewnością poprawiony merytorycznie ale nie dane mi było go do tej pory zmacać więc nie oceniam. Jednak znając Jurka, kupił bym ten model w ciemno gdyby tylko się pod portfel nawinął...

--

Post zmieniony (22-11-17 21:50)

 
21-11-17 21:45  Odp: Witam Wszystkich ;)
Panzer Looko   

Dziękuję szkielet już prawie wycięty więc sądzę że w tym tygodniu relacja powinna ruszyć :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024