KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 22Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
18-11-17 01:51  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Poczytałem sobie Wasze rady jeszcze raz. Za wszystkie dziękuję. Staram się robić co mogę z moim zdrowiem. Na razie kręgarz pogorszył mój stan, nie wiem, czy dalej do niego chodzić, czy odpuścić. Wiele rad się przyda, o tych darmowych prawnikach, o instytucjach. Pobiegam po nich, gdy będę bardziej mobilny. Teraz mój rekord to wypad do łazienki się załatwić. Poza tym, pobiegam, pojeżdżę, gdy będzie na to kasa. Zapytaliście mnie w wątku Gabrysiowym, czego mi trzeba. Odpowiem szczerze- potrzebne wsparcie finansowe. Wiem, modelarze nie są majętni. Ale w kupie siła. Nie mogę nikogo zmuszać, mogę prosić, każdy datek się liczy. Że zbiórka taka jest nielegalna? A licytacje dla MacGabrysia są legalne? A na youtube "patronejty", czy podczas live`ów "donejty", to jest legalne? A inne zrzuty, wspieram itp? Jest mi ogromnie wstyd tak żebrać, sytuacja mnie zmusiła, czuję się jak żuliermo spod biedry. Wasze rady są dobre, ale na to potrzeba czasu, a mi się grunt osuwa spod nóg teraz. Dwie osoby mnie wsparły faktycznie. Jeden wziął na siebie ratę hipoteki, drugi na moje tajne konto przelał datek na zabieg, byłem dzięki temu na dwóch wizytach u kręgarza. Dzięki panowie. Nie wiem, co dalej pisać, pewnie powystawiam moje niepocięte modele, pewnie na sprzedaż zwyczajną. Ale to też zapewne potrwa. Mamy więc stresa bez kresa. I tyle. Stąd depresja. Pozdro milion.

 
03-12-17 12:27  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Vansen, tak. Forma pomocy w postacie giełdy jest dopuszczalna. Zbiórka pieniędzy wymaga zgody ministerstwa. Takie są przepisy.

Jedna wizyta u kręgarza, czy też 1-2 zabiegi u wykwalifikowanego fizjoterapeuty nigdy nie przyniesie poprawy. Wręcz będziesz czuł się znacznie gorzej, bo po prostu organizm pacjenta jest dopiero "wyrywany" ze złego , zastałego stanu. Dopiero seria zabiegów może przynieść poprawę.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
05-12-17 19:23  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Rajkub- dzięki za wyjaśnienia. Niemniej jednak mam pytanie- te licytacje, czy można/wypada samemu sobie zakładać i wystawiać swoje modele na licytacje dla siebie, czy liczyć na Was i Wasze przepastne cenne zasoby? Musiałbym chyba kilka takich akcji zrobić, wiem, to wszystko potrzebuje czasu, a ja potrzebuję poratowania teraz. MacGrześ jako trzeci mnie wsparł. Dziękuję bardzo. Mam cicha nadzieję na więcej, ale nie chcę nikogo zmuszać ani się narzucać. Tak tylko, jeśli macie coś niepotrzebnego...

 
06-12-17 11:30  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Nawet Twojego adresu mejlowego nigdzie nie ma...

Post zmieniony (06-12-17 11:30)

 
06-12-17 13:15  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Akra- jest, ludzie do mnie piszą z adresu podanego na Konradusie. Jeśli nie widać to nie wiem sam dlaczego... vansw@poczta.fm

 
06-12-17 13:23  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Sprawdź mejla.

 
18-12-17 15:06  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Szanowni Forumowicze.
A może zrobimy Vansenowi prezent świąteczny i zrzucimy się po kilka(naście/dziesiąt) złotych na kręgarza? Z tego co pamiętam to 12 zajęć wystarczy na znaczne polepszenie zdrowia. 12 x 40 zł =480 zł.
Gdyby 25 osób przesłało po 20 zł to komplet zabiegów zostałby opłacony. I to byłoby na dobry początek zmian u Vansena :)
Vansen mógłby dać znać kiedy uzbiera niezbędną kwotę i wtedy chętni mogliby albo się wstrzymać albo przekazać pieniądze na inne potrzebne rzeczy.

 
18-12-17 15:52  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 4

Nie widzę problemu, jeśli to konkretne działanie ma przynieść pozytywny skutek to wchodzę.
Czekam na hasło do startu.

Problemem jest na razie tylko to, że jest nas dwóch, ale myślę że to chwilowy problem.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
18-12-17 16:05  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Trzech! Wojtku, jest nas trzech (na razie).... Fakt, że trzeba mieć jaja żeby się z tak czarnej d..y wygrzebać ale jeszcze większe trzeba mieć by odrzucić męską dumę i szczerze o tym publicznie rozmawiać... Tak naprawdę każdemu z nas może się podobny hejzel w życiu przydarzyć i nie po to przez lata wspólnie tworzyliśmy to nasze mikrośrodowisko by się teraz na kogokolwiek wypinać . Ja sam nie chcę tu bohaterować bo zmieniałem pracę i na święta dostałem pół wypłaty ale Koledze pomogę na ile będę mógł. Mi się świat nie zawali jak ze szwagrem whisky raz w roku nie wypiję.. poza tym co za Lemmy'ego!

--

Post zmieniony (18-12-17 16:26)

 
18-12-17 17:20  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Też się dołączę

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 22Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024