KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 22Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
13-11-17 10:22  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No właśnie... Rehab (ang.) = odwyk (po polsku)

 
13-11-17 10:55  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Na stronie Fundacji znalazłem informacje:

1. Wpłaty prosimy kierować na konto:
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)


oraz

2. Dotychczasowe numery kont bankowych będą aktywne jeszcze co najmniej przez dwa lata.

a także coś co może zachęcić do wpłat :)

3. Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT).

Wystarczy dokonać wpłaty na jedno z głównych kont bankowych Fundacji


i tu podany jest numer r-ku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. Więc lepiej od razu wpłacać na to konto zamiast na podane przez Vansena.

Vansen, czy mógłbyś to potwierdzić?

 
13-11-17 15:57  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Potwierdzam.
Ze strony po zalogowaniu:
"Odnośnie przekazania darowizny

Darowizny prosimy wpłacać na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: numer ewidencyjny nazwisko i imię podopiecznego – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia."

W tym wypadku 22717 Szulc Zuzanna i Agata - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję wszystkim, którzy się z nami podzielą procentem.



Co do pasji pozamodelarskich- trochę interesuję się fotografią. Bardziej amatorsko, choć w planach mam jakąś firmę, imperium fot ślubnych, czy coś tam. Ale sprzęt mam stary, obiektyw "kitowy", umiejętności też takie sobie, choroba mnie na razie uziemiła, więc amatorka totalna, nie ma jak trenować... No, ale może kiedyś jakiś łowca talentu dostrzeże moje arcydzieła i wszystko potoczy się lawinowo w stronę sukcesu. ;)
https://vansen.flog.pl/

Post zmieniony (13-11-17 16:51)

 
13-11-17 20:37  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
GuiltyBoo     

W Poznaniu funkcjonuje ok. 12 placówek oferujących wsparcie psychologiczne za darmo, to może też się przydać w takiej sytuacji, a przynajmniej poukładać nieco sprawy.

 
14-11-17 01:16  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mieszkam w Gliwicach. Tu też mam Centrum Interwencji Kryzysowych, z którego pomocy korzystałem. Pomogli mi w pewnej sprawie z żoną i policją w tle, ale ogólnie to można tylko przyjechać do nich i się powyżalać. W sumie to samo można z kumplami przy flaszce, no, ale ja nie mam zbyt wielu przyjaciół, więc gdzieś się muszę wygadać.

 
14-11-17 18:31  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
SAW 

 

Oj Kolego bardzo Ci współczuję, sytuacji rodzinnej i finansowej. Polecam Ci forum Pana Marka Kotońskiego. Znajdziesz tam dużo rad i pomoc, także prawną w twojej skomplikowanej sytuacji z żoną.
Warto poczytać i się zarejestrować http://braciasamcy.pl

Pozdrawiam

--

 
16-11-17 01:29  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki SAW za linka, ale mam problem z rejestracją od dwóch dni. W rubryce "Jesteś robotem?" nie pojawia się nac, żaden kod. Potem jest komunikat "nie przeszedłeś testu bezpieczeństwa". I tyle. Coś jest zwalone, próbowałem z trzech przeglądarek. Nie da się.

 
16-11-17 08:21  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
kari   

vansen, w rubryce "Jesteś robotem?" jest obrazek z białym polem;
w górnym lewym rogu są trzy fragmenty, którymi należy uzupełnić
ten obrazek; żadna filozofia.

Spróbuj ponownie.
--------------------------------------------------------------------------------------------

 
16-11-17 09:10  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Dyskusja chyba już wskazała pewne kierunki pomocy, ponieważ temat nie pasuje do działu kartonowego, wieczorem zostanie przeniesiony do Karton Cafe.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
17-11-17 12:40  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Vansen,

Jeżeli chodzi o relację z żoną, bardzo polecam ruch Spotkań Małżeńskich: http://spotkaniamalzenskie.pl/. Cały ruch jest związany z wiarą, ale wiara nie jest warunkiem koniecznym. To jest praca małżonków, nauka dialogu, nie żadne wykłady, prelekcje, czy kazania. Znam ludzi niewierzących, którzy będąc w "podbramkowej" sytuacji zdecydowali się na to i uratowali związek. Piszę też z własnego doświadczenia - udział w spotkaniach nie rozwiązał moich problemów, ale dał mi narzędzie bardzo w tym pomagające. Naprawdę szczerze polecam każdej parze, nie tylko będącej w kryzysie.

Trzymaj się!

Acha - podstawą jest wyjazd na weekend, który kosztuje, ale można dostać dofinansowanie, albo pojechać za darmo. Myślę, że to jest bardzo realne, jeżeli przedstawisz swoją sytuację.

EDYTA: Zapominałem napisać: będę pamiętał o Tobie przy wypełnianiu PITa.

---

Post zmieniony (17-11-17 12:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 22Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024