KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 22Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 
22-02-19 13:02  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Byle do przodu małymi krokami ! Zdrowia życzę i pozdrawiam,
Ryszard

 
22-02-19 21:08  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
JoBox   

Bogu niech będą dzięki!
Życzę Ci rychłego powrotu do zupełnego zdrowia :)

 
24-02-19 22:09  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dziękuję wszystkim.

 
25-02-19 07:56  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Trzymaj się Kolego, wracaj szybko do zdrowia i pełni sił!

--
Sven

HMS Ark Royal

 
27-02-19 11:51  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dziękuję wszystkim za wzparcie, czy to w formie darowizny, czy to w formie wpisu tu, na maila, gdziekolwiek. Uczę się chodzić. Dalej chodzę krzywo, ale to wina obrzęku/krwiaka, jak sie wchłonie to wszelkie dolegliwości mają zniknąć, zobaczymy...
Z dobrych wieści- jutro idę do domu, dzieciaki się ucieszą. BTW, ma ktoś znajomości w Reptach? Jak załatwić turnus w trybie natentychmiastowym?? Pozdro milion.

Post zmieniony (27-02-19 11:53)

 
07-03-19 22:06  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Jak tam zdrowie Panie Kolego?

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
07-03-19 22:29  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ano panie, jak to mawia jeden z moich ulubionych jutuberów- "jest fajnie i nie jest fajnie". Uczę sie chodzić. Z każdym dniem łatwiej sie prostuję, pokonuję większe odległości. Mam na plecach ślady po operacji i obrzęk. Ma sie wchłonąć, na razie to jedyna przeszkoda w pełnym sukcesie operacji. Czuję jeszcze ból, rwą mnie stopy, czasem mam wrażenie, jak bym tracił w nich czucie, ale to właśnie podobno wina obrzęku. Ten ból to inny ból, już nie to co dawała moja rwa kulszowa. Zaczynam po prostu życie od nowa, choć boję się. Mam mało czasu. 28.03 muszę się pojawić w medycynie pracy w pełni sił, zdrowy, rześki, silny, nieomylny. Renta odpada, nie jestem mentalnie gotowy, muszę wrócić do pracy. Mam szanse przenieść sie na dział mniej wymagający wysiłku, ale muszę przejść badania. Co mnie oczywiście mega stresuje. Co będzie, jak nie przejdę badań? Katastrofa, czarna doo...

Nie dokończę, nie chce nawet myśleć, co będzie. Uparcie czekam na cud.
P.s.- dzięki, że kogoś jeszcze obchodzi mój los. Zapraszam do działu Giełda, do mojego wątku, można nabyć model i mnie wesprzeć. Pozdro milion.

--

 
08-03-19 08:09  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ech, jak to byłoby fajnie, gdyby każdy który tu tak sympatycznie i od serca życzył naszemu koledze zdrowia, włączył się do jego aukcji na GIEŁDZIE KARTONOWEJ żeby rzeczywiście pomóc :-)
A tymczasem w aukcji bierze udział zaledwie sześć osób...

 
08-03-19 09:03  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Mam nadzieję, że aukcja dopiero się rozkręca. I tak już się ładna sumka zbiera. Wylicytowane kwoty przekraczają już wartość rynkową modeli więc zaczyna to mieć sens ;). Niemniej również zachęcam do udziału w akcji!

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
13-03-19 21:46  Odp: Vansen- prośba o pomoc w trudnej sytuacji życiowej.
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Odpowiem. Przez wszystkie lata pojawiałem się na forum Konradus w zasadzie jako tylko nie proszony gość, nic fajnego nie przynoszący.

Dobrze, że w wieku już 40+ nie mam żony, rodziny, żyję na utrzymaniu rodziców, a praca którą wykonuję z racji tego, że mi ją dano jeszcze dawniej z programu dla niepełnosprawnych, to trochę fikcja. I męczy mnie, tak jak wszystko, czuję że się tam nie utrzymam. Tyle że mam te pieniądze na moje własne, potrzeby, a też nie umiem nimi gospodarować, wykorzystać do czegoś. Nic mi się nie chce, a co niby się chce to jest w ostatnich moich postach. Nie radzę sobie z własną psychiką i w ogóle finał będzie w domu pomocy spolecznej, ale najpierw poumierają rodzice, będę... - jestem sam, nie mam do kogo o czym zagadać, ani nie chcę. Nic nie umiem przydatnego dla ludzi i wszystko, w pracy, 1/4 etatu teraz, robię niechętnie. Czuję, że się stoczyłem. Moje szukanie kontaktu z ludźmi to wchodzenie na fora i tam nie wytrzymywałem, aż mnie wyrzucili. I na każdym kroku otrzymuję od ludzi to samo, bo się nie nadaję, czyli mam cechy aspołeczne, socjopatyczne chyba. Myślę, że finał będzie w ośrodku opieki, a tam nawet przyjeżdżają psychiatrzy... mam takie nieznośne myśli, a tu nie jest miejsce do tego. I znowu wraca to co rok temu - że po co tyle lat interesowałem się jako dzieciak tym modelarstwem, a teraz tu ludziom robię wredną robotę, że o tym piszę i ktoś przeze mnie przestanie robić to na czym autorom tego forum zależy - tak było na innych, na których się pojawiałem, wszędzie psułem. I tak samo w pracy i wszędzie. A kręgosłup choć nie boli mnie jakoś mocno teraz, to mam taki, że nie do operacji, pisałem już o tym tutaj. Już wiem, że nigdy nic nie dam ludziom pozytywnego, nie nauczę się niczego przydatnego, będę im kulą u nogi, odizolują mnie i w końcu zgodzę się na leki psychiatryczne - działają chyba nawet jeśli ktoś ma raka, tak mi się wydaje - i jest wtedy wszystko jedno, a teraz niby nie? I zacząłem tu na forum dzisiaj od usunięcia mojego wpisu, który mógłby komuś zepsuć humor, a teraz nadal się żalę i w tym jest jakiś cynizm, że inni mają lepiej, to się tutaj sponiewierzę.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 22Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024