KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-11-17 22:03  Witam Wszystkich ;)
Panzer Looko   

Witam jestem nowy na forum powracam do modelarstwa po latach zamierzam założyć relację z budowy ,wybrałem już temat w miarę prosty jak mi się wydaje ,a żę interesuje mnie broń pancerna padło na 4 tp z małego modelarza.
Liczę na dobą radę i pomoc w razie trudności ,pozdrawiam ;)

 
13-11-17 10:26  Odp: Witam Wszystkich ;)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No i ???

 
13-11-17 11:47  Odp: Witam Wszystkich ;)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witaj na Forum.
Załóż relację z budowy, zamieść jakieś zdjęcia a pomocne uwagi na pewno będą się pojawiać.
Powodzenia życzę.
Pozdrawiam,
Ryszard

 
13-11-17 11:55  Odp: Witam Wszystkich ;)
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Na wielu forach istnieje zwyczaj witania się. Istnieje nawet takie forum szkutnicze gdzie się dostaje opier. za niedopełnienie tego obowiązku. Tu nie ma nakazu ale nie ma też zakazu a Karton Cafe wydaje się miejscem do tego idealnym.
Tak więc witam Cię Panzer Looko i zakładaj niezwłocznie relację z budowy modelu.
Tam na pewno życzliwi koledzy pomogą i poradzą jak będzie trzeba.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
13-11-17 12:11  Odp: Witam Wszystkich ;)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Moim zdaniem samo powitanie a potem cisza nie ma większego sensu. Ale jako że wciąż jeszcze mamy wolny kraj, niech każdy robi co i jak chce, także nasz nowy kolega, któremu życzę samych sukcesów ;-)

 
13-11-17 13:43  Odp: Witam Wszystkich ;)
Panzer Looko   

Na razie podkleiłem wręgi więc nie ma co pokazywać no i jeszcze nie ogarniam wszystkiego na forum ,na samym początku zostałem skrzyczany za samo powitanie ,hahahah chyba się zamknę w sobie:)
A tak serio jak złożę szkielet założę relację ,i tu pytanko gdzie najlepiej wrzucać fotki ? Fotosik, Photo bucket czy jeszcze gdzie indziej?

 
13-11-17 13:57  Odp: Witam Wszystkich ;)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wg mnie na WSTAW.ORG. Czasami zdarzają się tam przerwy ale w sumie uważam,że jest najlepszy.

 
13-11-17 15:25  Odp: Witam Wszystkich ;)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Za Photobucket trzeba płacić. Ja od dłuższego czasu używam za radą Ryszarda wstaw.org i jest OK.

 
13-11-17 19:42  Odp: Witam Wszystkich ;)
Panzer Looko   

Ok dzięki

 
14-11-17 14:28  Odp: Witam Wszystkich ;)
Lukee 

 

Ależ podklejone wręgi i okładka jak najbardziej nadają się na rozpoczęcie relacji :-D !!
Jak tylko ktoś nie zamieścił podklejonych wręg (ów) od razu był skrzyczany... ;-)

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024