KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
12-11-17 15:52  Pytanie do nauczycieli. (Chyba są na forum?)
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Witam wszystkich, którzy weszli w ten wątek,
wiem, że temat zdecydowanie odbiega od modelarstwa
Chciał bym poznać Wasze opinie na temat czy sukcesy osobiste przyczyniają się do lepszego funkcjonowania profesjonalnego?, czyli do poprawy, szeroko rozumianego, warsztatu pracy. Sukcesy osobiste to, np. poznanie partnera/ki; wygrane zawody, konkursy, np. modelarskie czy sportowe; to także kupno nowego samochodu, itd. Ogólnie, wszystkie nasze sukcesy czy się przekładają na naszą pracę w zawodzie.

Wasze opinie przydadzą mi się analizy tematu dotyczącego pracy nauczycieli, którym akurat się zajmuję. Jeżeli, są osoby, które chcą się wypowiedzieć a nie są nauczycielami to proszę o uwzględnienie tego w wypowiedzi.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

P.S. Jeżeli moderatorzy uznają, że temat jest bezsensu to mogą usunąć watek, ja się nie obrażę się, jestem wyrozumiały.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Pytanie do nauczycieli. (Chyba są na forum?)  nowe
TLB 937 12-11-17 15:52
 Odp: Pytanie do nauczycieli. (Chyba są na forum?)  nowe
Brystol 300 13-11-17 11:13
 Odp: Pytanie do nauczycieli. (Chyba są na forum?)  nowe
TLB 184 14-11-17 09:08
 Odp: Pytanie do nauczycieli. (Chyba są na forum?)  nowe
Petrov 198 14-11-17 21:24
 Odp: Pytanie do nauczycieli. (Chyba są na forum?)  nowe
TLB 446 15-11-17 08:26

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024