KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
24-10-17 09:20  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Witam! Jakby co to na stronie sklepu JSC jest http://sklep.jsc.pl/produkt/wloski-pancernik-conte-di-cavour-jsc-003

 
24-10-17 11:41  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No właśnie, RannyPantoflu - dlaczego latasz po Allegro zamiast iść prosto do producenta???

 
24-10-17 14:05  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Hejo,

Akro, spoko, fajne to nie było, aczkolwiek miałem zły dzień, może za bardzo to do siebie wziąłem. Było, minęło.

Co to hrabiego - na stronie JSC on widnieje, owszem, ale kupić się nie da... (chyba, że mi coś nie działa). Pisałem do nich kilka miesięcy temu i dostałem odpowiedź, że nakład wyczerpany, i jest zakolejkowany do wznowienia, ale trzeba czekać.

Cyknąłem dzisiaj kilka fotek mojego dzieła, które 20 lat czeka na dokończenie. Przy którejś przeprowadzce nastąpiła mała kraksa i parę rzeczy trzeba naprawić - widać to na ostatnim zdjęciu (plus maszt - pokrzywił się troszkę). Z dotychczasowego wykonania modelu jestem dość zadowolony - nie jest idealny (np. pofalowane lekko burty), ale za to np. zrobiłem główne wieże ruchome. No i ten sentyment. :)







Zrobię relację z budowy Iowy, ale później, muszę się do jakiejś pracy wziąć. :)

Uściski jak pociski.

---

Post zmieniony (25-10-17 01:56)

 
24-10-17 14:24  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Tak to jest jak się siada na krześle, nie zabierając przedtem z niego modelu :-)

A okrętu rzeczywiście obecnie ma w sprzedaży.

Post zmieniony (24-10-17 14:27)

 
24-10-17 15:58  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Hehe, stanowczo nie doceniasz mojej wagi. :-)

 
24-10-17 18:30  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A tak przy okazji: jesteś Pantoflem z samego ranka, czy po prostu skaleczonym (rannym)?

 
24-10-17 20:31  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
Winek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 10

Cześć Kolego Pantoflu (poranny lub poraniony jak to Kolega Akra zapytał).
Oczywiście żart.
Mimo upływu 20 lat Twój model wygląda na ładnie sklejony.
Teraz przynajmniej widać Twój warsztat i muszę przyznać, że robi dobre wrażenie.
Sklejaj, pokazuj, ćwicz i chwal się.
Taż jestem z pochodzenia krakusem więc witaj ziomalu, ale obecnie mieszkam nad morzem.
Resztę poopowiadam przy okazji.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
25-10-17 01:36  Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dzięki wielkie za dobre słowo.
Pantoflem to ja jestem, podejrzewam, przez cały dzień :) - rannym też troszkę, bo tak skręciłem nogę na siatce, że tydzień ledwo chodziłem, a drugi już kuśtykam. Sport to zdrowie. :)
Nick wziął się ze strzelanki - pogrywaliśmy z kumplami w Battlefielda i tam wymyśliłem sobie rannego pantofla i jakoś zostało. :)
Na imię mam Sebastian.

Sklejam, ćwiczę, pokazuję (chwalić się będę jak skończę), ale także wystawiam na krytykę i podpowiedzi co zrobić lepiej - moje doświadczenie mizernym jest w porównaniu z Wami. Wrzuciłem moje początki z USS Iowa na forum; zapraszam wszystkich chętnych do rzucenia okiem.

Serdeczności

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024