KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 20 z 40Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
19-01-18 13:32  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3

Zanim powstaną słynne, nagłośnione duże promy to tymczasem powstają małe promy w Szczecinie:
http://radioszczecin.pl/1,365731,wodowanie-w-stoczni-po-zmianach-pierwsze-promy-w&s=2&si=2&sp=2

--
"Si vis pacem para bellum"

Odpowiedz na tę wiadomość 

21-01-18 13:48  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

Wbrew temu co podało Radio Szczecin, promu nie zbudowała Stocznia Szczecińska, bowiem taka firma istnieje tylko na papierze a i to od niedawna. Prawdą za to jest, że niewielki stateczek powstał na terenie dawnej stoczni i zbudowały go prywatne firmy.

Czy kłamliwa informacja nie ma źródła w fakcie, że już jakiś czas temu Radio Szczecin zostało całkowicie przejęte przez ludzi Dobrej Zmiany?

21-01-18 15:57  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 22
Galerie - 22

- 9

Nic dodać, nic odjąć !

22-01-18 11:10  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

- 3

Tu nieco inne informacje nt tego 44 m "stateczku" z innego źródła.

http://www.portalmorski.pl/stocznie-statki/38172-wodowanie-promu-w-stoczni-szczecinskiej

--
Sven

HMS Ark Royal

22-01-18 12:00  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

To jest właśnie informacja z RADIA SZCZECIN, co zaznaczono na końcu tekstu. Powtarzam że firma o nazwie Stocznia Szczecińska istnieje od niedawna i tylko na papierze!

22-01-18 14:42  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

- 3

Nie, ta informacja z portalu morskiego podaje więcej informacji nt promu i kto go zbudował, bo to co jest w radio szczecin:

http://radioszczecin.pl/1,365731,wodowanie-w-stoczni-po-zmianach-pierwsze-promy-w

to przyznasz nieco mniej, prawda?

I jeszcze info nt pomocy samorządowej zachodniopomorskiego dla firm branży stoczniowej

http://www.portalmorski.pl/stocznie-statki/38160-samorzad-wojewodztwa-pomoze-branzy-stoczniowej

co zapewne ułatwi powstawanie podobnych "stateczków', plus nieszczęsna ustawa stoczniowa, ale to już inna para kaloszy.

--

Post zmieniony (22-01-18 14:48)

22-01-18 18:14  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1

- 3

Budowa tego promu wyszła z Parku Technologicznego Stocznia Pomerania, gdzie mieści się biuro konstrukcyjne prowadzące tą budowę (ciekawostka - biuro składa się tylko z trzech osób, które to zajmowały się całym procesem projektowo-budowlanym tej jednostki). Na terenie Pomeranii nie było miejsca pod tą budowę, więc wydzierżawiono fragment pochylni na terenie Stoczni Szczecińskiej.

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

23-01-18 09:40  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

"wydzierżawiono fragment pochylni na terenie Stoczni Szczecińskiej."

No to jak, drogi Svenie - czy nadal upierasz się, że promik zbudowała dopiero co powołana na papierze Stocznia Szczecińska? Promik, bo tak należy nazwać jednostkę ważącą raptem kilkaset ton.

Przy okazji: na dole wiadomości Portalu Morskiego widzimy:
"rel (Szczeciński Park Przemysłowy) / Radio Szczecin ". Czyli jest to RELACJA RADIO SZCZECIN, wykorzystana przez Portal Morski.

No dobra, teraz pozostało nam tylko czekać na Naprawdę Pierwszy Statek zbudowany przez Stocznię Szczecińską.

23-01-18 12:13  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

- 3

Nie pisałem że stateczek zbudowała Stocznia Szczecińska: w którym miejscu się upieram, że tak było, wskaż proszę? Podałem link w którym pisano jaka firma zbudowała kadłub i gdzie dalej jednostka będzie wykańczana. W czym masz problem?

--

Post zmieniony (23-01-18 12:14)

23-01-18 14:52  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5

- 2

Żarty sobie robisz? Dajesz linka do artykułu pod kłamliwym tytułem WODOWANIE PROMU W STOCZNI SZCZECIŃSKIEJ gdzie jest także kolejne ewidentne kłamstwo czyli zdanie "To pierwsze wodowanie w Stoczni Szczecińskiej", a teraz wykręcasz się sianem?

Svenie, nie żyjesz tu, nie byłeś nigdy na terenie dawnej stoczni, nie znasz się na eksploatacji statków i na ich budowie, i dlatego nie mam szans w dyskusji z Tobą. Dlaczego? Bo ja mówię o faktach i o rzeczach na których się znam, a Ty w kółko cytujesz jedynie propagandowe kawałki, które łykasz jak gęś kluski.

Założę się że w dyskusji z bacą twierdziłbyś, że lepiej znasz się na produkcji oscypków, niż on sam.

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 20 z 40Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018