KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-10-17 14:48  Modele jakich maszyn byście chcieli skleić?
hajer_przodowy   

Cześć,
Od kilku tygodni powracam do modelarstwa, i szukam do sklejenia modeli głownie nietypowych. Jak przeglądam alledrogo czy oliksa to głównie maszyny wojskowe i nie liczne cywilne. Są na stronach wydawnictwa fajne cywilne i wojskowe modele ale nie ma tego nie typowego.
Ja np. bym chciał mieć model Land rovera Defender z malowaniem Żandarmerii Wojskowej, lub pojazd patrolowo interwencyjny Dzik 2 (Gucio). A z rynku cywilnego kombajn chodnikowy (Famur/Remag/Alpina) lub jakaś fajna koparka, ładowarka, żuraw wolnostojący.
A wy jakie modele byście chcieli? ;)
Jeśli temat był to proszę o podlinkowanie i usunięcie mojego ;)

--

Post zmieniony (08-10-17 14:48)

 
08-10-17 15:14  Odp: Modele jakich maszyn byście chcieli skleić?
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=152095&t=152095&filtr=0&page=132

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
08-10-17 16:32  Odp: Modele jakich maszyn byście chcieli skleić?
hajer_przodowy   

Dziękuję TLB.
Administracja możecie usunąć mojego posta lub poproszę wskazówkę jak go usunąć.

--
Ciągnie mnie do podziemi ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024