KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-10-17 08:45  OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kto lubi oglądać mecze BUNDESWEHRY, niech jedzie do Sopotu!

W weekend byłem z krótką wizytą w Gdańsku, wpadłem także na pół godziny do Sopotu. Oto reklama stojąca przed sopocką CafeFerber (prawie naprzeciwko słynnego Krzywego Domku). Tylko tam można zobaczyć mecze Bundeswehry! Na dużym ekranie!

Na moją uwagę zwróconą kelnerce i barmanowi ta pierwsza powiedziała że nie ma pojęcia co to jest BUNDESWEHRA, a barman na wszelki wypadek milczał, bo pewnie nie znał także słowa BUNDESLIGA :-)

,

--

 
03-10-17 09:22  Odp: OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

i W Sopoćkowie nie znają takich rzeczy ???

 
03-10-17 10:12  Odp: OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Wysłałem fotkę na mejl kawiarni i właśnie dostałem stamtąd odpowiedź, w której biją się w piersi i już zmieniają Bundeswehrę na Bundesligę :-)

 
03-10-17 11:30  Odp: OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

A to dobre jest:):):)

 
03-10-17 16:47  Odp: OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

:)))

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
03-10-17 17:46  Odp: OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ha, ha, ha ! Dobre, nie ma co ! Ale napisano poprawnie - ktoś więc z personelu zna niemiecki.

 
04-10-17 08:22  Odp: OGLĄDAJ BUNDESWEHRĘ W SOPOCIE!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

To była krótka weekendowa wizyta związana z urodzinami naszej przyjaciółki, wypełniona co do minuty zaplanowanymi przez nią wydarzeniami i spotkaniami rodzinnymi (rodzinnymi, bo mimo braku pokrewieństwa jej dorosłe już dzieci mówią do mnie i mojej żony "wujek" i "ciocia" :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024